Ucuza Alınık Hdd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

selam müritler parasal sıkıntılardan dolayı laptopumu satmak zorunda kaldım paranın bir kısmını borçlara yatırdıkdan sonra elimde ufak çaplı bir para kaldı masaüstü toplayayım dedim monitör olarak apartın tvsini kullanıyorum :) ram anakart işlemci falan fistan derken pek bir para kalmadı elimde hdd alamadım geçenlerde bizim arkadaşın elinde 40gblik maxtor hdd varmış onu verdi fakat kıpırdıyamaz oldum zaten işletim sistemi driverlardır bildigin filan şişdi hdd. 60-70 tl kadar bir param var şöyle saglamında kapasitesi büyük bir hdd arıyorum varmıdır elinizde  yada bu denli fiyata satan bildiginiz bir yer ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

konusu açılmışken banada lazım 80-100 gb kadar

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

İkinci el;

3.5" Samsung SP2004C 200GB 8MB Cache SATA II - 40 TL

3.5"  Western Digital WD Blue WD5000AAKS 500GB 16MB Cache SATA II - 60 TL

Kargoyu alıcı öder, MNG veya Aras ile gönderilebilir sadece.

Extra olarak ilgilenen olursa badsectorlu Seagate 7200.10 80GB var devre kartı sağlam 15 TL.

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

20 ay garantisi olan usb3 samsung hdd var, tek kablo giriş çıkış. 500gb HX-M500TCB/G M3 PORTABLE siyah.

100 Lira. İhtiyaç fazlalığından satılık.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Mürdcanlar pm ile adres bilgilerinizi erin ayarlaaylım bişiyler :) ücrete gerek yok birer çay için benden :)

@retret aynı anda yazmışız ben konuyu okuduğumda senin mesajın yoktu yanlış anlama hocam..

@pesimistzombi de yazmı :)

rappermcs tarafından 26/Kas/14 11:53 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Mürdcanlar pm ile adres bilgilerinizi erin ayarlaaylım bişiyler :) ücrete gerek yok birer çay için benden :)

@retret aynı anda yazmışız ben konuyu okuduğumda senin mesajın yoktu yanlış anlama hocam..

Yanlış anlaşılacak bir şey yok hocam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Baltalamak gibi olmasin ama 80 gb sata hdd var elimde hibe edebilirim ama once calisip calismadgna bakmam lazim

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

bugun elime geçti 80 gb WD sipariş versem bu kadar olmazdı eyvallah @rappermcs

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

bugun elime geçti 80 gb WD sipariş versem bu kadar olmazdı eyvallah @rappermcs

est. hocam ne demek :) Elimizden gelen bişey olsun yeter ki :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 880 Toplam Mesaj: 9