Udemy Egitmenligi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Arkadaslar selam.

Bu aralar udemyde egitmenlik konusuna takildim.

Udemy'de kar orani nedir ? Yapmaya deger mi sizce... ? Diyeceksiniz ki verilen egitim ve kaliteyle, satilmayla alakali. Bazen kurslar 10$ a satiliyor indirimli olarak. Egtimene kalan kar ne oluyor bu durumlarda bunu ne belirliyor. Sabit degil anladigim kadariyla. 

Aramizda bu isi yapan var mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Bugune defonlarca defa phpegitmenini izledmsacmapan anlatmlarlrla egitimi hepbiraktm yada ne isimize yarayacak bunlar durumuna geldim

Emrah yuksek i youtubedan takip edyrdmphp egitimini aldm ogrettigi seylerin cogunlugu copypaste ama adam neyi nasilyapman gerektgini ogretiyor.

Php dsndaki html css bootstrapnqueryegitimleribana para kaygsyla yapilmis gibi geldi .

Ytdan aboneolanlar arti canli destek soru cevap yapmasi snrasnda udemy e gecmesi ondan php ogrenenlerbiledestwk amacylaaldilar kursu.

Ben de niyetlenyrm kurs acayim diye bir niyetim var

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Çok boş saçma sapan adamların eğitimleri var. Para için yaptığı çok belli olanlar var. Kendi uzmanlık alanı dışında konu anlatanlar bile var bir de gördüğüm direkt kendisi iyi eğitmen diye  yapılan bir firewall u  rklam maçlı eğitim yapanvar. Vel hasılı kelam akmasa da damlar seviyesinin bi tık üstünde kazandıran birşey olsa gerek. E tabi iy anlatım ve müşteri memnuniyeti direk yükseltir. Boş zaman varsa değerlendir bence abi. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Çok boş saçma sapan adamların eğitimleri var. Para için yaptığı çok belli olanlar var. Kendi uzmanlık alanı dışında konu anlatanlar bile var bir de gördüğüm direkt kendisi iyi eğitmen diye  yapılan bir firewall u  rklam maçlı eğitim yapanvar. Vel hasılı kelam akmasa da damlar seviyesinin bi tık üstünde kazandıran birşey olsa gerek. E tabi iy anlatım ve müşteri memnuniyeti direk yükseltir. Boş zaman varsa değerlendir bence abi. 

Zaman yoktu ama bosalttim hepsini....

Su andada baska seylerle ugrasiyorum(bilgisayar disinda) ama bzn zmn kalabiliyor. O zamandada kitap yazma istegim var da bunu kdr getirisi olur mu diye dusnuyorum iste... Ondan konu actim bakalim ne diyecekler diye

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Kendi kuponundan %75 sana, udemyden bulup alirsalar %50

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Fiyati kim belirliyor hocam ?

Birde kendi kuponundan derken ? Nasil yani ? Acar misin ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Fiyati kim belirliyor hocam ?

Birde kendi kuponundan derken ? Nasil yani ? Acar misin ...

Sen belirliyorsun hocam. Kupon kodunu da sen belirliyorsun twitterdan facebooktan kampanya yaptım deyip dağıtıyorsun. Bu şekilde udemy müşteriyi sen getirdin deyip %25 alıyor. Site üzerinden bulursalar da %50 alıyorsun.

Toplam Hit: 951 Toplam Mesaj: 7
udemy