folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üds Yeni Tarih Belli Oldu.Adres Değiştirme Yardım?

Üds Yeni Tarih Belli Oldu.Adres Değiştirme Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

http://www.osym.gov.tr/Genel/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFF8DF7C92FCA5B4D05C49C9FC1BDC7E02B

adres değiştirmem lazım.samsundan istanbul-tuzlaya aldırıcam. Aday İşlemleri Sisteminde şifre isteniyor bunun için.şifreyi nerden bulucam.başvuru sırasında aldığım onay belgesinde yok.osym şifre kaybedildiyse ösym büroya müracaat ile yeni şifre verilir diyor.eğer öyle alacaksam Tuzladaki yada en yakın ösym bürosu nerde bilen varsa bi yardım edin.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hiç bulamadın en yakın üniye git hocam ordan veriyolar 3 milyona..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

ya tuzlada üni. de gemi makineleri kursu görüorm ve haftaiçi hiç vaktm yok.dersi asma lüksüm de yok.ben daha çok başka bi yolu varmı diye öğrenmek için açtım konuyu.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

up

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Başka ne yolu olcak hocam ya bi büroya yada merkez üni kampüsten 3 tl ye alcan paşa paşa :)

Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 5