folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder UE-40ES6800 Samsung Led - Görüşler

UE-40ES6800 Samsung Led - Görüşler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-40es6800-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32344.html

merhaba beyler,

bu televizyonu sipariş edicem, boyut olarak ve fiyat olarak bi değerlendirebilir misiniz? bu televizyon 1900 tl ama mesela 2300 e bunu al daha iyi olur diyeceğiniz televizyonlar var mı?

genel olarak playstation 3 oynamak için alıyorum

teşekkürler

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hocam bende ue40d6530 var şahsen  3d özelliğini hiç kullanmıyom. içinde dahili uydu alıcısı var diye giriştim onu da kullanmıyom. Televizyonun kayıt özeliği vardır diye de aldık onu da kullanamıyom çünkü kayıt sadece o alette izlenebiliyo.

devamı da tırt içinde wirelessi vardı bu modeli seçtim alet iki oda ilerdeki wirelessimi zor çekiyo. 

diğer bütün özellikleri mükemmel diyebilirim..  eğerki sadece ps içinse bu özelliklerde bişey arama daha alt seri full hd 47 ekran al mesela

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

hocam bende ue40d6530 var şahsen  3d özelliğini hiç kullanmıyom. içinde dahili uydu alıcısı var diye giriştim onu da kullanmıyom. Televizyonun kayıt özeliği vardır diye de aldık onu da kullanamıyom çünkü kayıt sadece o alette izlenebiliyo.

devamı da tırt içinde wirelessi vardı bu modeli seçtim alet iki oda ilerdeki wirelessimi zor çekiyo. 

diğer bütün özellikleri mükemmel diyebilirim..  eğerki sadece ps içinse bu özelliklerde bişey arama daha alt seri full hd 47 ekran al mesela

değerli yorumun için teşekkürler hocam.

açıkcası ben ps için alıyorum ama evdekilerde faydalansın istiyorum sonuçta televizyon 1 kere alınıp uzun yıllar kullanılabilen bir şey.

almışken 1800 değilde eğer gerçekten güzelse 2500 veririm ama içimede siner diye düşünüyorum.

fiyat konusunda sıkıntım yok ama gidipte pahalı diye güzeldir diye düşünmüyorum :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

hocam 1. seçenek iyidir televizyon konusunda  samsungdan şaşma derim fiyatta güzel

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

açıkcası ben ps için alıyorum ama evdekilerde faydalansın istiyorum sonuçta televizyon 1 kere alınıp uzun yıllar kullanılabilen bir şey.

almışken 1800 değilde eğer gerçekten güzelse 2500 veririm ama içimede siner diye düşünüyorum.

fiyat konusunda sıkıntım yok ama gidipte pahalı diye güzeldir diye düşünmüyorum :)

Hocam tvnin smart falan oluşuna aldanma gereksiz. Çok lazım olursa smart boxlardan alırsın daha keyifli kullanırsın. Ama sana kalite olarak samsungu öneriyorum. Ha birde oda büyükse 40 ekran alma.. en aşağı 47 al.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı

Hocam tvnin smart falan oluşuna aldanma gereksiz. Çok lazım olursa smart boxlardan alırsın daha keyifli kullanırsın. Ama sana kalite olarak samsungu öneriyorum. Ha birde oda büyükse 40 ekran alma.. en aşağı 47 al.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-46eh6030-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,35995.html

şu nasıl sizce beyler?

Toplam Hit: 1543 Toplam Mesaj: 7