folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufacık Şeyler

Ufacık Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ajan hocam gittikçe iyiye gidiyorsun gördüğüm kadarıyla. Geçmiş olsun yeniden. Yalnız ölümden beteri varsa o nişanlandığın kızla evlenmek olurdu sanırım senin için :D O yüzden Kaza bunları görmenden bir sebep olmuş.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Ajan hocam gittikçe iyiye gidiyorsun gördüğüm kadarıyla. Geçmiş olsun yeniden. Yalnız ölümden beteri varsa o nişanlandığın kızla evlenmek olurdu sanırım senin için :D O yüzden Kaza bunları görmenden bir sebep olmuş.

evet hocam daha büyük bi afetten kurtulmuşum. bu işin bide ahireti var. evlilik lan bu. esas sınav buymuş. ben verebildiğimi düşünüyorum. inşallah hayırlı verebilmişimdir. 

hiçbir zaman ne isyan nede niye böyle demedim.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

evet hocam daha büyük bi afetten kurtulmuşum. bu işin bide ahireti var. evlilik lan bu. esas sınav buymuş. ben verebildiğimi düşünüyorum. inşallah hayırlı verebilmişimdir. 

hiçbir zaman ne isyan nede niye böyle demedim.

o yüzden şuan sağ sağlim aramızdasın hocam, daha da iyi olacaksındır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

tüm bunlar bu dünyalık şeyler. ben azda olsa hatırlıyorum ana baba rızasını kazanmaya uğraştım hep.

ahiretin kıyısından döndüğüm için ölümü daha da bi yakın görüyorum. 

arkadaşlara tavsiyem; ahiretin ne kadar yakın olduğunu bilsinler. bi iş yaparken buna göre hareket etsinler

mühim olan, ders alınması gereken nokta bence de burası.

ki yoğun bakımda kaldığın süreçte de aynı şeyi belirtmiştim zaten ( http://tahribat.com/Forum-Ajan111-Yogun-Bakimda-Dualariniza-Ihtiyacimiz-Var-186380/5/ )

ne demiş nietzsche: "beni öldürmeyen şey, güçlendirir" tecrübeyi ve dersi alabilene tabi..

tekrar geçmiş olsun. 

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 3011 Toplam Mesaj: 25