folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufuk Üniversitesi Anestezi Bölümü

Ufuk Üniversitesi Anestezi Bölümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:
    -----------------------------

GICIKCAN bunu yazdı:

rebellisch bunu yazdı:

GICIKCAN bunu yazdı:

anestezi uzmanı tanıdığım var. Sağlık Bakanlığı Maaşı + Döner Sermaye : 5-7 bin TL arası maaş değişiyor. Ne kadar hasta gelirse o kadar döner sermaye maaşın artıyor. Anestezi teknisyeni dersen 1500-2000 TL arası. iyi para var aç kalmazsın hocam. Birde bunların sınav şartı var mı bilmiyorum tahminim sağlık bakanlığı kura ile alıyorlar.

uzmanlık öle kolay değil 6 sene tıp artı tus a girip bi 4 sene daha okuyacan :D

Ben orasını bilmem sadece maaş kısmını söyledim:) anestezi uzmanı tanıdığım var sohbet ederken öğrenmiştim 2010 yılı maaşı bu :) bok gibi para özellikle Uzman Doktorların hepsinde geçerli bu maaş hemen hemen aynı sayılır ama Operatör Doktorlar biraz fazla alıyor :) Kan gördüğümde benim içim bir hoş oluyor sevmediğim bölüm yoksa kasardım tıp :)

kan görünce rahatlıyorum tıp okumam lazım benim o zamn :D

O halde genel cerrahi uzmanlığı okuda ameliyathanede testerenin maceralarını orda gerçekleştirirsin :) bir tür kesim işleri :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    GICIKCAN bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:
    Teknikerlerde de döner sermaye geçerlimi 2000 Tl güzel para pedere deyim yollasın anasını satıyım çok para derse beni yaparken düşüncektin onu derim.

Tabiki sen okulu bitirene kadar 2.000 TL geçebilir hemşirelerle maaşlarınız aynı sayılır ama geçen haberlerde duydum 4/B'lilerin maaşlarını düşürmüşler biraz kötü olmuş ama kpss'den sonra kadro garanti değil 4/b'li olursun ve çilende bitmez 4/B'lilerin çok çilesi var

Hocam hangi mesleğin çilesi yokki bizim çevre geniş özellikle sağlık sektöründe. İş sorunu olcanı zannetmiyorum ama olursada gireriz kpss ye :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

arkadaşım benim arkadaşım anestezi teknikerliğinde okuyor devlette dikey geçiş yaptı duyduğuma göre en fazla 2 falan oluyormuş yine bi sorayım. öğrenince mesaj atarım sana. özel üniversite mezunu olunca direk atanabiliyormusun acaba ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    GICIKCAN bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:
    Teknikerlerde de döner sermaye geçerlimi 2000 Tl güzel para pedere deyim yollasın anasını satıyım çok para derse beni yaparken düşüncektin onu derim.

Tabiki sen okulu bitirene kadar 2.000 TL geçebilir hemşirelerle maaşlarınız aynı sayılır ama geçen haberlerde duydum 4/B'lilerin maaşlarını düşürmüşler biraz kötü olmuş ama kpss'den sonra kadro garanti değil 4/b'li olursun ve çilende bitmez 4/B'lilerin çok çilesi var

Hocam hangi mesleğin çilesi yokki bizim çevre geniş özellikle sağlık sektöründe. İş sorunu olcanı zannetmiyorum ama olursada gireriz kpss ye :)

Tabiki işi dert etme hocam gönlün hangi bölümü istiyorsa o bölümü oku dikey geniş sınavı ilede yükseltebilirsin. Hastanede çalışmaya başladığında açıktanda bir bölüm okursun 4 yıllık maaşın biraz daha artar. KPSS'yide kasarsın artık kpss sınavına girene kadar özelde çalışırsın iş tecrübeni biraz geliştirirsin işte boş durmazsın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

arkadaşa sordum 2m diyor ben onun yalancısıyım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    rebellisch bunu yazdı:

arkadaşa sordum 2m diyor ben onun yalancısıyım