folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ülkücü Arkadaşların İlgisine (Devamı)

Ülkücü Arkadaşların İlgisine (Devamı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VAULTH
    VAULTH's avatar
    Erkek

ülkücü arkadaşların ilgisine başlığıyla açtığım konu Criminal tarafından kilitlendi (sanırım)..(link: http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=18013)

sebebini öselden istedim ama arkadaş lüzüm görüp cevaplamadı..(konuyu kilitleyen mod arkadaşım, öselden sebebini belirtirsen sevinirim..en asından ID m  hatırına buna mecbursunnn...

tekrar sağlıcakla kalınn:)

forum da yaptığım araştırmada sebebi sanırım konuda verdiğim linklerin yanlış başlık altında açıldığını düşündüğüm için (ki Criminal in bu ifadelerinden çıkardım:

arkadaşlar uyarıdan anlamıyorsunuz galiba! Paylaşım/download bölümü ne için var, söyleyebilir misiniz? Tüm linkleri oradan verin yoksa tüm başlıklarınızı silmek zorunda kalacağım... Dikkatinizi çekerim, kurallarda yöneticilerin yanlış yerde açılan başlıkları silme hakkı olduğu da yazıyor. İyi niyetli davranıyoruz size karşı ama bu kadar da suistimal edilmez iyi niyet!...

Yokluğun cehennemin öbür adıdır. Üşüyorum, kapama gözlerini...  )

her neysee, başlığı burada taseliyorum..çünkü arkadaşların bir kısmı tepki göstermiş..onlara bir kaç kelam etmem lasımm..polemik olsun die deil, sadece maksadımın izahı babındaa;

şincik , arkadaşlara bi link verdik..ülkücü arkadaşlar dedik..millet lafı kıçından başından aldıı, polemiğe çevirdii....o yüsden bi açıklama yapmam gerektii....linkini verdiğim ozanı tanırım..arkadaşımdırr..sanatçıdır.hasbelkader kendi imkanlarıyla da sanatını icra eder..ama bir dava adamıdır aynı zamanda..sanatçılığıyla beraber türklüğe, ülkücü dava kendini adamış bir insandır..gene hasbelkader linkini verdiğin sitede adı vede parçası yarışa girmiş...gördüğünüs gibi yarıştığı isimler tüm türkiyenin tanıdığı isimlerr.yani her dakka ekranlarda gördüğümüs beğendiğimis sanatçılar vede eserlerii..arkadaşım ise onlardan çok genç vede onlar kadar şöhretlide deil..sadece bilen ler bilir (kendi dava arkadaşları , yani ülkücü kesimin ) tanıdığı birisidirr.haa onlar arasında da kurultayları kongreleri vede parti haberlerini takip eden yoksa onlarda bilemes die kişisel linkinide verdimm.burda ayrımcılık nerdeee, mustafa yıldıs doğan ın vatanını sefmemesini gibin bi cümle nerdeee, müslümanlık , vatanseverlik vs..yaw nerden çıkardınıs bunlarııı..hayal gücünüse hastayımmm..ben kendim ülkücü deilim ama bir oyum vardı girdim arkadaşıma verdim, kullandım çıktımm..sizlerinde katkısı olur die (ki kendi dava arkadaşlarından tanıyanı wardır diee) ülkücü arkadaşlar ozanınız yarışıyo bir el atın dedikk.demes olsaydımmm....girer bakarsınız, sefdiğiniz sanatçıya oy kullanır çıkarsınız..yada dava arkadaşınıza oy verirsiniz ..hepsi buu...ha bu arada bu sitede bu kadar saçma başlık görmedim dien arkadaşımm..sen saçma başlık bu sitede göremessin satenn..hepiniz sağlıcakla kalınnn

unutmadan, laf olsun die de laf atmayın, warsa akıllı bişeler buyrun paylaşalımm...polemiklerin kimselere faydası olmas..

vaktinizi aldım, kalın sağlıcaklaa

gUn DOgmADaN nELeR DoGaRR!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    luzumsuz bi konu idi üstüne saçma idi ilitlenmiştir bunun gibi

ftw
Toplam Hit: 1368 Toplam Mesaj: 2