Uludağ Gezisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

yarın akşam arkadaşla uludağa gidip haftasonu orda gerçirmeyi planlıyoruz. daha önce giden arkadaşlar, yanımıza ne almamız gerektiğini kira fiyatlarını falan hakkında bana bilgi verirmisiniz.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

daha 2 hafta öncesi oradaydım.

Yanına farklı olarak içlik, eldiven, bere yada kar maskesi al. Bunları oradan kiralayamazsınız. Ancak satın alabilirsiniz. Çok fahiş fiyatlara. Diğer geri kalanları oradan kiralarsınız.

Snow Pant + Kayak + 2 gün Teleseyij = 140 liraydı sanırsam. 

1. Bölge de kaydım. Kervansaray ın oradan kıyafetleri kiralayın ve teleseyij kartınızı alın. %50 indirim yaparlar teleseyij de. 

ha bu arada, kaymasını bilmiyorsanız bi hoca tutsanız iyi olur, direk tepeye de çıkmayın. Önce aşağıda öğrenin sonra tepeye çıkın. Açlık yapıp 2 günlük kiralamayın. Pişman olabilirsiniz. Öğrenene kadar illet, öğrendikten sonrada çok zevkli bi spor.

Castaway tarafından 28/Şub/13 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

bn daha önce ünideyken gitmiştimde ozaman kayak kiralamıştım şimdi ilk defa snowboard la kaymayı düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    metalkolik bunu yazdı

bn daha önce ünideyken gitmiştimde ozaman kayak kiralamıştım şimdi ilk defa snowboard la kaymayı düşünüyorum.

snowboard daha zor kayağa göre

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

kayak yapacaksanız kayak giysilerini mutlaka alın. (wed'ze markası fiyat bakımından ucuz ve işinizi görür şimdilik yeterli)

almazsanız üşütür hastalıktan geberirsiniz normal kıyafetlerle olacak iş değil kayak giysileri bile sırıl sıklam oluyor.

özellikle kayak gözlüğü mutlaka alın yoksa tipiden gözlerinizi kısmaktan önünüzü göremezsiniz.

kayak gözlüğü yerine güneş gözlüğü ile idare edebilirsiniz.

bence hocalara para vermeyin yeni öğrenenlerin arasına karışın.

bir dünya para alıp yarım saat öğreten sonra siktirip giden bir yavşak yüzünden tonca paramız gitmişti zamanında.

diğer gün otelde arkadaş bir kızı buluyo kız buna oturup 0 dan herşeyi öğretti eleman 3 gün sonra işi çözmüş bir vaziyette şov yapmaya başladı.

bu tür yardımcı olan insanlar çok oluyor genelde.

duruşları ve kaymanın inceliklerini öğrenene kadar ve kısa mesafeli kayana kadar teleseyij kiralamayın.

aksi taktirde yukarıya çıkamadan sürekli düşer verdiğiniz parayı heba edersiniz.

diğer malzemeleri kayak takımları vs kiralarsınız.

ikinci bölgedeydim bende.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

saol hocam bilgilendirmen için bnde ole düşünmüştüm yardım etmek isteyen olur gibisinden

Toplam Hit: 1072 Toplam Mesaj: 6