Umidigi De Türkiye Pazarında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

40'tan fazla ülkede satıyorlar ama pek duyulan bir marka değil. 

950 liralık olan fiyatına göre iyi bir cihaz ama diğerleri pahalı. O rakamlara çıktıktan sonra Huawei veya Xiaomi almak daha mantıklı.

Garantiye KVK ve Genpa bakıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

2 tane umi sattım zamanında. 1 inde de sıkıntı çıktı bataryada. bataryaları problemli oluyor diye de duydum. 

bence gm-casper-vestel vs. almak daha mantıklı. parça sıkıntısı bu markaya nazaran olmaz ve elden daha rahat çıkarıtılır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı

2 tane umi sattım zamanında. 1 inde de sıkıntı çıktı bataryada. bataryaları problemli oluyor diye de duydum. 

bence gm-casper-vestel vs. almak daha mantıklı. parça sıkıntısı bu markaya nazaran olmaz ve elden daha rahat çıkarıtılır.

GM ve Casper'a yedek parça konusunda bir şey diyememde Vestel alınmaz. Vestel telefon üretimini bıraktı. Şuanda piyasada ellerinde kalan ürünleri satıyorlar. Vestel'in kendi servisinde bile yedek parça bulunmuyor. Müşteriyi mağdur etmemek için eldeki kalan telefonlardan sıfırıyla değişim yapıyorlar. Eldeki stok bitince uğraş dur. 

Bu arada telefon alınacaksa genel olarak Casper'a bulaşmayın. Cihazlarında casus yazılım tespit edildi.

Elden rahat çıkarma konusuna gelecek olursak Türkiye'de iPhone ve Samsung harici markaların ikinci elde değeri yok.

mkyb tarafından 07/Şub/19 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çok eskilerden bilirim fp seviyesi çok iyi cihazlardı tabi çin fiyatı ile. eğer amiral gemisi yapıcam satıcam kafasına girmezse bizde çok iyi satışlar yakalayabilir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Bütün cihazları mediatek islemcili diye uzak durdum hep 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Qualcomm firmaları mecbur bırakıyor. İşlemciyi satarken atıyorum en az bir milyon tane işlemci alacaksın diyor. Yoksa vermiyor. Firmada uğraşmamak için Mediatek'ten alıyor.

Bizim General Mobile, Vestel falan mecbur giriş seviyesi Snapdragon işlemci koyuyor. 800 serisi işlemciler 30-35 dolar. Ancak en az 5 milyon tane alma şartı var. 30 dolar başta ufak bir rakam gibi gözüksede 5 milyon ile çarpınca öyle gözükmüyor. 

mkyb tarafından 12/Şub/19 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=n-1cLirf3kE

Toplam Hit: 1587 Toplam Mesaj: 8
umidigi