folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversite Harç Parası 2547 Sayılı Kanun Değişikliği - Alttan Aldığın Derse Ek Harç

Üniversite Harç Parası 2547 Sayılı Kanun Değişikliği - Alttan Aldığın Derse Ek Harç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

bn şimdi bu zamlıyımı ödücem yoksa normalmi daha yatırmadım ne zmna değiştirirler. param yok anasını satım ac gezecem kütahyada(=

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

evet 2012 de katsayıda kaldırılıyor. ek harç parasıda alınanlarada geri iade edilecekmiş.

bizim zamanımızda niye kaldırılmadı katsayı ne suçumuz vardı ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

7 Eylül tarihinde haberdisk.com’da gündeme getirdiğim ve Facebook ile de hızlı bir şekilde öğrencileri bilgilendirme yoluna gittiğim Alttan Aldığınd Derse Ek Harç Ücreti konusunu ilk olarak haberdisk.com gündeme getirmişti.

Pek çok görüş yorumlar aracılığı bildirilse de her üniversite öğrencisi sessiz sedasız getirilen ve son dakikaya da kadar bihber olunan bu kanundan şikayetçi idi. Tepkilere kulak veren YÖK’den bugün ek harç ücretinin kalkacağı müjdesini verdi.

trt.net.tr adresinde yer alan haberde şu resmi bilgiler yer aldı:

YÖK Başkanı, , alt sınıftan ders alan öğrencilerin harç sıkıntısını da kaldırma müjdesi verdi. Yasa değişikliği yapılacağını söyleyen Özcan, alınan fazla miktarların da iade edileceğini belirtti.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
Toplam Hit: 11108 Toplam Mesaj: 74