folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversite Konusunda Danışma..

Üniversite Konusunda Danışma..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Telekinesis bunu yazdı

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. Ben önümüzdeki sene giricem daha YGS'ye. Puanı çok iyi yapamam orta halli bişey yapıcam.

Üniversitenin bişey katmadığını kesinlikle biliyorum, işe başlayınca öğreniyorsun bişeyler fakat o işe başlaman için bu LANET diplomayı istiyorlar.  Her ne kadar üniversitenin gereksiz olduğunu düşünsem de maalesef diploma almak şart arkadaşlar. O yüzden böyle bir dardayım ama yapıcak bişey yok maalesef.. 

hocam bakma sen millete üniversite özellikle senin düşündüğün gibi teknik alanlar meslek yüksek okulları insana mesleğiyle ilgili çok şey katar -bilgisayar programcılığı dışındakiler- yani emin ol her hangi üniversitenin meslek yüksek okulundan bilgisayar programcılığı dışındaki bölümlerden mezun olduğunda alanınla ilgili gayet bilgili olarak işe girersin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam bilg. pro. geç direk bence. Okulda verdikleri eğitimi internetten kat kat fazla alabilirsin. Tek yapman gereken herhangi bir okulun ders içeriklerine bakacaksın sonra sırayla oku işte dersleri :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    interfector bunu yazdı

Hocam bilg. pro. geç direk bence. Okulda verdikleri eğitimi internetten kat kat fazla alabilirsin. Tek yapman gereken herhangi bir okulun ders içeriklerine bakacaksın sonra sırayla oku işte dersleri :D

+ olarak niye bütün bilgisayar programcılığı bölümü hocalarının anlattıkları şeylerle ilgili hiç bir fikri yok, yani bakıyorum okulda teknik bilimlerde bütün bölüm hocaları mesleklerinde uzman öğrenciyi gerçekten eğitiyor, bilgisayar programcılığına bakıyorum gerek okulda derslerine şahit oluyorum gerek uzaktan eğitim okuyan arkadaşların derslerine bakıyorum, hocalar alanlarında cidden uzman değil kulaktan dolma gibi programcılık bilgileri var resmen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

al sana kısa somut öneri :)

puanın düşükse az buçuk paranız varsa anestezi burslu oku istanbuldaki vakıf üniversitelerinde.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

al sana kısa somut öneri :)

puanın düşükse az buçuk paranız varsa anestezi burslu oku istanbuldaki vakıf üniversitelerinde.

tıbbı goruntuleme teknıklerlıgı dusunme para kazanmıyorlar sozlesmelı calısıyorlar alımı az.  pc programcılıgını gec meslek lısesı mezunu hıc bırsey olmayan adam bılse sktore kayıyor  yasın gec degıl 23 yasında 2. orgun okuluma basladım yasın gec degıl . 

bı unıversıte mezunu ol orgun . unıversıte egıtımı cok fazla bırsey katmasa bıle mezun ol mal gıbı kalma unıversıte mezunu olmadan yasın ılerledıkce onemını anlarsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

2-Anestezi

diyorum ölmez meslek + parası iyi + her il de iş imkanı var.

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Çok teşekkürler arkadaşlar, aklımda anestezi ilk sıradaydı şimdi tam emin oldum. Sayısalcı değilim barajı geçersem, ordan burdan bişey yapıp %25-%50 bursta yaparsak tamamdır. Kredi falan çekip bir şekilde özelde bitirmeye çalışıcam. Bitirdikten sonra Allah kerim, hiç olmazsa şuan ki konumumdan iyi bir yerde olurum. :)

Toplam Hit: 1496 Toplam Mesaj: 18