folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üniversite Seminerlerini Takip?

Üniversite Seminerlerini Takip?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar üniversitelerde meydana gelen seminerleri paylaşan siteler varsa söyleyebilirmisiniz.

Ayrıca bu tür seminerlere katılıp sertifika almanın yararı nedir ?

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Gazeteciler seminer ve panel düzenliyorlar genelde kendi sayfalarından duyuruyorlar.

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Gazeteciler genelde mühendislik fakültelerini tercih etmezler gibime geliyor daha çok teknik alanda seminer veren kuruluşların düzenlediği seminerleri nasıl takip edebiliriz (mercedes,roketsan,anelsan) vs

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

devlet meseleleri ile ilgiliysen yıldız teknik üniversitesinin siyaset bilimi ve uluslararsı ilişkiler bölümünün sayfasını beğenebilirsin facebookta :)

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Banu AVAR olabilecekler için Mühendislik, Hukuk, MYO demeden gezebildiği her fakülteyi öğrencileri olabilecekleri anlatmak için geziyor hocam.

O zaman bölümünle ilgili paneller vs. bölümün resmi sitesinde belirtilir.

Arkadaş doğru demiş YTÜ de prof. oktay SİNANOĞLU vardı geçende çok baba adamdır :S

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

oktay hoca, siyaset bilimi bölümünde değil, sanırım fen edebiyat fakültesinde bir bölümde ama iibf'nin emre kongarı var :p

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Organik tarım,hayvancılık,zeytin yetiştiriciliği ve arıcılık kısaca tarım alanıyla ilgili ne seminer,panel varsa katılıyorum...Bu alan için konuşuyorum 2003 te ilk kez organik tarıma başladığımızda öğrendiklerimizin hepsi deden atadan kalma kulaktan kulağa yayılan ve çoğunun geçerliliğini yitirdiğini aldığımız eğitimler sonucunda öğrendiğim şeylerdi...Oysa bu eğitimlerle modern ve rantabıl teknik ve yöntemleri öğrenip daha üstün verim ve ırklar yaratabilmeyi başarabiliyorsunuz...

Bir örneklede açıklayayım zeytinde 1 yıl var 1 yıl yok yılı derlerdi eskiden atıyorum 100 kg verim aldığınız ağaçtan ertesi sene 50 kg alırdınız...Oysa bunun sebebi  tüm dalların kırılmasına sebep olan sopalarla vurarak hasat yöntemi  - sırıklama - idi...Üstelik hasat zeytin maliyetlerini % 60 oranında etkiler...Ayrıca gal hastalığı denilen bulaşıcı bir hastalık yayılırdı...Üniversitedeki seminerler sayesinde basınçla,tarakla silkeleme ile hasat tarzlarını öğrenip uyguladık ve çokda faydası oldu...

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

www.hayatidoldur.com coca-cola destekli çeşitli eğitim seminerleri veriyorlar üniversitelerde,sertifika falanda var bildiğim kadarıyla.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uniaktivite.com u takip et

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

dersimlihacker bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar üniversitelerde meydana gelen seminerleri paylaşan siteler varsa söyleyebilirmisiniz.

Ayrıca bu tür seminerlere katılıp sertifika almanın yararı nedir ?

-----------------------------

bilecikte alcağın katılım belgeleri veya alacağın bütün katılım belgelerim bir boka yaradıgı yok dostum...

önemli olan bir şey bildiğine dair elinde olan belge gersi faso fiso

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Takip edilecek yer var mıdır bilemem ama bizim uni. ye ne zaman gelseler katılırdım. :)
    Birşekilde haberim olursa ve imkanım olursa yine katılırdım.
    Hatta işi abartıp Erzurum'a gitmiştim (Turkcell'in verdiği bir sertifikasyon vardı).

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 1578 Toplam Mesaj: 11