folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversite Tercihi - [Tıp] Mı [Bilgisayar Mühendisliği] Mi?

Üniversite Tercihi - [Tıp] Mı [Bilgisayar Mühendisliği] Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Farkli bir bakis acisi getireyim. Avukat ogretmenlik Doktorluk gibi bolumler ulke bazlidir. Iki gun sonra baska bir ulkede is yapayim desen bin tane sikinti kagit izin vs. 

Muhendisliklerin ise hepsi evrenseldir. Gemi muhendisligi icin singapurdada suyun kaldirma kuvveti var ve gemi isi ayni. Japonyadada makina muhendisligi icinde gelelim Bilgisayar muhendisligine.

Udemy in kurucusu malatyada defalarca deneyip iflas etmis projesini tutturamamis fakat kendisi malatyada iden californiadaki bir firmada calisiyordu. Sonra amerikaya gitti. 

Bilgisayar muhendisligi oyle guzel bir bolumki evrensel cagimizin doktorlugu tip bolumu gibi. Hemde yaratici is oldugundan dolayi zevkli doktorlukta bir deney test yapacak olsan bin tane alet edavat bisiler gerek muhendislikte ozellik bilgisayar muhendisligi . en basiti isten cikarilsan bile freelanc is yaparsin kafami dinlicem desen isi birakir kendine yetecek kadar calisirsin. Vs vs vs vs artilari bitmez. 

Suandaki durumda iki sey okunur iki sektorde is yapilir bir digital dunya ikincisi finans .  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Ne yaptı bu murit?

ben de sevgiden yanayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

Ne yaptı bu murit?

Beni soruyorsan tıp yazmıştım tutmuş.

Her yorumu değerlendirdim mantıklı olanı yaptığımı düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı

Ne yaptı bu murit?

Beni soruyorsan tıp yazmıştım tutmuş.

Her yorumu değerlendirdim mantıklı olanı yaptığımı düşünüyorum.

Hayırlı olsun kardesım bi rapor lazım nasıl hallederiz :)))) şaka tabikide hakkında hayırlısı olsun.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bu soruyu sormadığını varsayıyorum kardeşim.  bu soruyu babana annene bile sorma. o derece.

kendin ver kararını. hangisinin ne ile uğraştığını biliyorsun. hani Elt. Eelktronik Müh mi Makina müh.  mü diye sorarsın belki ama.

bunlar çok farklı kulvarda dostum. ;) herşey para,nam,şöhret değil. sevdiğin işi seç.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Bu adam tıbbı bırakıp mühendis olur. Yaz bunu 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı

Bu adam tıbbı bırakıp mühendis olur. Yaz bunu 

Olabilir. Örneğini gördüm. Bir değişik versiyonu da tatil ve sömestr mühendisi... :)

ben de sevgiden yanayım...