folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversite Tercihlerini Bilinçli Yapın

Üniversite Tercihlerini Bilinçli Yapın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferit
    ferit's avatar
    Erkek

Üniversite tercihi ile hayatınıza yön vereceğinizi KESİNLİKLE unutmayın arkadaşlar. Ben Jeoloji Mühendisliği okudum ve okurkende bu bölümün benin istediğim bölüm olmadığını bile bile bitirmek zorunda kaldım. Siz siz olun sevmeyeceğiniz bölümü ve okuyacağınız şehrin size uygunluğunu bilmeden hiçbir tercih yapmayın.

www.parlakbirgelecek.com  sitesi ile geçen yıldan itibaren yanlış tercihlerin önüne geçmeye başladık ve hızla devam ediyoruz. Burda bölüm ve puanlarla alakalı tüm bilgilere erişebilirsiniz. Site içerisinde kafanıza takılan bir soru olursa direk bana ulaşırsanız sorularınızı cevaplamak isterim.

Fındık kadar dost > Dünya kadar mal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    ferr_t__ bunu yazdı

Üniversite tercihi ile hayatınıza yön vereceğinizi KESİNLİKLE unutmayın arkadaşlar. Ben Jeoloji Mühendisliği okudum ve okurkende bu bölümün benin istediğim bölüm olmadığını bile bile bitirmek zorunda kaldım. Siz siz olun sevmeyeceğiniz bölümü ve okuyacağınız şehrin size uygunluğunu bilmeden hiçbir tercih yapmayın. 

:(

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferit
    ferit's avatar
    Erkek
    asi27 bunu yazdı
    ferr_t__ bunu yazdı

:(

Şimdi sorun yok ama hocam, sevdiğim işi yapıyorum :)

Fındık kadar dost > Dünya kadar mal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Hocamın yardımı dokunuyor hacılar adam işi biliyor

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
Toplam Hit: 767 Toplam Mesaj: 4