folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üniversitede Sınıf Değişikliği

Üniversitede Sınıf Değişikliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

çok görsen bıkarsın. kendine ait bir sosyal hayatın olmaz.

kadın milletini bilmiyorsun heralde :) yaptığın herşeyi takip eder. ayrıntıya girerimde neyse :)

ayrı olması bence daha iyi

dua et de ayrı düş :)

aralarda görüşme neyine yetmiyor milletin anlamıyorum

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

kız arkadaşının sınıfında sizin sınıfa geçmek isteyen olursa onunla yer değiştirirsiniz. başka türlü kabul etmezler. bir de ders programları açıklandıktan gider bölüm başkanına part time çalışcam saati ona benin sınıfınkine uymuyor değiştirebilir misiniz dersin olur büyük olasılık. hocalar genellikle iş oldun mu olumlu yaklaşır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacım tecrübeyle sabittir tavsşiye farklı sınıflarda ol. aksi halde 4 sene yapışık sevgi pıtırcıkları temasında bi hayat geçirirsin.

ha dersen sanane mk sen soruma cvp ver; aynen dediğin gibi tekler bi sınıf çiftler b, sınıf olurç bahane olarak gidip de ortam iyi ya da manita var dersen o iş olmaz. mantıklı bi sebep bulmak lazım. balık isteyen kedi gibi gözünü aç, en azından 1 dersin hocası farklıdır. onun üzerinden yürü. ne biliyim kayıt olurken bu hocayla tartıştık falan filan olabilir mesela

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam bi işte çalışıyorum de maddi durumum fazla iyi değil de  tek olanları saati bana daha uygun de , zaten tek ve çiftlere aynı hocalar giriyor yada git hocalarla görüş işe gidiyorum teklerin saati bana daha uygun de imzanıda çiftlerinkine atarsın bence.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

öyle romantik şeyleri üniversite sallamaz.. bölüm başkanına git.. o öğrenci işleriyle halleder.. hocaya salla bişiler.. ama romantizm yapma :)

bende kız olayı yoktu da şöyle bir durum vardı.. beni iyi sınıfa koymuşlar ne kadar arkadaşım varsa kötü sınıftaydı a.q :D

dedim hocam ben kazma olmak istiyorum :D:D:D:D hemen sınıfı değiştirdi

yunusdogan tarafından 31/Ağu/14 08:58 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eğer hocaları aynı ise hocalarla görüşüp halledersin. A grubunda gözükürsün b grubunda derse girersin. Yoklama çizelgesine alta senin adını da ekler olur biter. Ama o kadar hocayı nasıl kafalarsın uzmanlık ister.

Biz arkadaş ile sınıftaki herkesi fakülte hocalarını meslek lisesindeki öğretmenleri kafaladık. 1 sene sınavlar hariç arkadaşımı idare ettim. Bir tanesi sınıfta bu adam kim dersten bırakacağım felan diyordu. Sene Sonu dersten bırakmayı unutmuş raporu ben verdim bana 95 verdi bu hiç gelmedi raporunu yine ben verdim 100 vermiş. Amk böyle işe dedim. Not verirken o piti piti karamela sepeti oynamış hırsız doçent.

Toplam Hit: 1535 Toplam Mesaj: 17