folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversiteye Kayıtta Askerlik Durumu (Erciyes Üniversitesi)

Üniversiteye Kayıtta Askerlik Durumu (Erciyes Üniversitesi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

3. Erkek adaylar için Askerlik Durum Beyanı (Kayıt sırasında 1989 ve daha eski doğumlu adaylardan askerlikle ilişkisi olmadığına dair yazılı beyanı alınacaktır.) 

şöyle bi madde koymuslar... ben 91 hazıran doğumluyum ve yoklama kaçağıyım... bizdende bu belge istenecekmi acaba ?

Üniyi arıyorum web sayfasında yazıo deyip kapatıyorlar deli oldum...

kesin bilgisi olan varmı... İletişim fakultesine kayıt olcam yarın...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

3- Erkek adaylar için askerlik durum beyanı (Kayıt sırasında 1989 ve daha eski doğumlu adaylardan askerlikle ilişlisi olmadığına dair yazılı beyanı alınacaktır.)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

91 liysen ve maddede yazanı okuduysan sorun yok ??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

91 liysen ve maddede yazanı okuduysan sorun yok ??

okuduğum için bugüne kadar  içim rahattı ama bazıları sendende isterler  arkadasım onunla uğrasıyor felan dediler, içime bi kurt düştü... birde yoklama kaçağıyım sorun olurmu die huylandım işte...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

o arkdaşlarınınki başka bişidir..

liseden 3 sene sonra girdim üniye askerlik şubesine uğramadım bile.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cegstyle
    Cegstyle's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede var bakalım yarın görücez :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

bende 91liyim açık lise mezunuyum o yüzden benimde yoklama kaçağı olmam muhtemel ama dün gittim kaydımı yaptırdım üniye hiç bi sorunda çıkmadı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

sorun çıkmadı dün kaydımı yaptırdım kartımı ladım çok şükür. fakat bnm eve zarf gelmişti askeriyeden su tarihe kadar yaptırmazsanız ağır hapis yada ağır para cezası uygulanır diye... şimdi ünili olduk uni yazı gönderip yaptırcak tecili o cezayı ödeyecek miyim ödemeyecek miyim hç bir bilgim yok. mahkemeye felanda çıkmadım zaten yoklama kaçağıydım yakalayamamışlardı :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

brutalalien bunu yazdı:

sorun çıkmadı dün kaydımı yaptırdım kartımı ladım çok şükür. fakat bnm eve zarf gelmişti askeriyeden su tarihe kadar yaptırmazsanız ağır hapis yada ağır para cezası uygulanır diye... şimdi ünili olduk uni yazı gönderip yaptırcak tecili o cezayı ödeyecek miyim ödemeyecek miyim hç bir bilgim yok. mahkemeye felanda çıkmadım zaten yoklama kaçağıydım yakalayamamışlardı :)

kardeşim rektörlüğe gidiyon oradan ögrenci islerinden Ek-C 2 belgesi alıyon. askerlik subesine faklıyon bu kadar ceza felanda ödemiyon bende senle aynı durumdaydım o sekilde yapıp kurtuldum.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

UmuT38 bunu yazdı:

brutalalien bunu yazdı:

kardeşim rektörlüğe gidiyon oradan ögrenci islerinden Ek-C 2 belgesi alıyon. askerlik subesine faklıyon bu kadar ceza felanda ödemiyon bende senle aynı durumdaydım o sekilde yapıp kurtuldum.

tmm sağolasın hacı öğrenci işleriyle bi görüşeyim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Biraz konu dışı ama askerlik durum belgesi almak ne kadar sürüyor? Askerlik şubem Trabzon, askerlik sevk işlemlerimi yapan şune Samsun. En hızlı şekilde almam lazım bu belgeyi. Nasıl oluyor, farklı şubelerden alırken yarın gel vb. deniliyormu?

Toplam Hit: 1493 Toplam Mesaj: 11