Üniversiteye Ön Kayıt Hakkında?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Diğer üniversitelerde var mı bilmiyorum ama gideceğim üniversitenin sitesinden kayıt için gerekli belgelere bakarken bir ön kayıt olayı ile karşılaştım.
    Bunun sona erme tarihi falan var mıdır? Yani esas kayıtların başladığı 5 Eylül'e kadar açık durur mu ? Ona göre tedbir alacağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:
    -----------------------------

Diğer üniversitelerde var mı bilmiyorum ama gideceğim üniversitenin sitesinden kayıt için gerekli belgelere bakarken bir ön kayıt olayı ile karşılaştım.
    Bunun sona erme tarihi falan var mıdır? Yani esas kayıtların başladığı 5 Eylül'e kadar açık durur mu ? Ona göre tedbir alacağım.

üniversteye göre değişiyor,bizdede vardı (ytü) bana öyle geliyorki ,bir banka ile ortak çalısan üniverstelerde var.( öğrenci kartının arka yüzü bankamatik kartı olarak basılıyor) öğrencinin geleceği ve o kartı alacağına dair bir tahaüt ve kayıtta kolaylık olsun diye yaptırılıyor..ve son tarihi var hocam iyi takip ett

saat-zippo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:

sakarya üniversitemi mi ? :) bende kaydolurken ön kayıt yaptırmıştım hocam 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Çoğu ünide var bizim okul interntte bi sayfa açmıştı onun üzerinden yapmıştık.Ama kayıtttan önca isminden de anlaşıldığı üzere yaptırman lazım.Son tarihi üni. sitesinde yazar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

evt ya ön kayıt yaptır öyle git, bizim üniversite de var, nolur nolmaz

Türk'üm, Türkçüyüm , Atatürkçüyüm. Bunların karşısında olan her şeyin ve herkesin karşısındayım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

@sakarya mı diye soran arkadaş ; hayır hocam değil.
    Teşekkürler beyler,biraz da tbt haricinde araştırdım.Tahminimce son tarih kayıtların başladığı vakit.Yarın ya da en geç öbür gün yapacağım inşallah lakin sistemde bir arıza olduğunu söylediler.Dershaneden öğrenci işlerini aratacağım bakalım nasıl olacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

bende ytü ye kayıt olucam bu sene bizimkiler 24ünde başlıyor net üzerinde yapacagız facebookta üniversilerin 2011 girişliler sayfaları falan var eğer oraya bakarsan illa bu öğrenmek istediğin konu konuşulmuştur.

Cagito ergo sum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:

@sakarya mı diye soran arkadaş ; hayır hocam değil.
    Teşekkürler beyler,biraz da tbt haricinde araştırdım.Tahminimce son tarih kayıtların başladığı vakit.Yarın ya da en geç öbür gün yapacağım inşallah lakin sistemde bir arıza olduğunu söylediler.Dershaneden öğrenci işlerini aratacağım bakalım nasıl olacak.

hangi okul hocam?

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    MrAmor bunu yazdı:

bende ytü ye kayıt olucam bu sene bizimkiler 24ünde başlıyor net üzerinde yapacagız facebookta üniversilerin 2011 girişliler sayfaları falan var eğer oraya bakarsan illa bu öğrenmek istediğin konu konuşulmuştur.

Tesekkurler hocam feysbuk sayfasi baya isime yaradi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Sencer bunu yazdı:
    MrAmor bunu yazdı:

SBBO olmaz olm :D

ayrıca malatya havası filan oynarsan beni hatırla

Boş İşler Uzmanı../ instagram/yasindurmusoglu1 / facebook.com/byheadbanger / LoL TR : Byheadbanger
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:

Sencer bunu yazdı:
    MrAmor bunu yazdı:

SBBO olmaz olm :D

ayrıca malatya havası filan oynarsan beni hatırla

Bana da oyle geliyor ama olmazlarin biri fazla :D
Toplam Hit: 1336 Toplam Mesaj: 11