folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversiteyi Bitirip Çalışmayanların Sağlık Sigortaları Hakkında Soru?

Üniversiteyi Bitirip Çalışmayanların Sağlık Sigortaları Hakkında Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    splintercell bunu yazdı
    Palerider bunu yazdı
    splintercell bunu yazdı
    break bunu yazdı

Borcu nereden goruyorduk?

https://sgk.ziraatbank.com.tr/

şurdan GSS PRİM seçip tc kimlikten sorgulattım yardırıyo şu kadar borç var diye bu nedir ya

en son 1-2 sene önce falan tam süreyi hatırlamıyorum öğrenci belgesi götürmüştüm okuldan alıp, bu öğrenci belgesini belirli aralıklarla götürmek mi gerekiyor sgkya? hala öğrenciyim

6 ayda bir öğrenci belgesi götürmen gerekiyor sgkya benim de 1800 lira borç vardı gelir testi yaptırdım kapandı borç çalışmıyordum ben de o zamanlar al belgeni git bir sgk ya konuş.

internette öğrenci belgesiyle geçmiş dönem borcu sildirilebiliyor diye bişeyler okudum böyle bişey mümkün mü? bir de yaşım 25'in altında yine de gelir testi yaptırmam gerekir mi öğrenci belgesi yeter mi yoksa

Öğrenci belgesi götürdüğün zaman böyle böyleydi diye söylersen adam sana bilgi verir zaten hem borcunu sildirmen hem de sağlık sigortasından yararlanman için öğrenci belgesi şart. Zaten belge hallediyor herşeyi öğrenciysen sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum.

Eskisi gibi değildir belki!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

41 ₺ ödüyorum ben 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam ssklıyken şirket fln kurarsan otomatik bağkura geçirip borç geçirmeye başlıyolar

bana bi 16000, bi 4000 bide 6000 geciriolardı,  edevlette 4b borcu altında gördüm, her birini düzelttirmek ayrı maceraydı

edevletten 4b borcunuza bakın bir sirket kurmussaniz, ortakliginiz olmussa falan

x

Hocam simdi ben bu borcu odemezsem ne olur? Cezasi var surekli katlanacak. Bunun disinda bana ileride ne gibi yaptirimlari olabilir? Yas 23 sakata gelmeyelim :)

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 2131 Toplam Mesaj: 24