folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversiteyi Kazandım Askerlik Tecil

Üniversiteyi Kazandım Askerlik Tecil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

Askerlik Durum Belgesi (1990 ve önceki yıllarda doğmuş erkek adayların askerlik şubelerinden alacakları Bir Fakülte/Yüksekokula kayıt olmasında askerlik açısından sakınca olmadığına ilişkin belge)

90 yılından önceki yıllar için hocam yani en azından bizim uludağ üni böyle yazmış diğerleride aynıdır diye düşünüyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Okul hallediyor ogrenci oldugun icin.
    aklima takilan cok zor mu askerlik tecil islemi merak ettim deneyimi olan cevaplayabilir mi. Benimkisi 2014 e kadar tecilli ama tecili ben yapmadim okuldan dolayi olsa gerek nasil olduysa artik.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    aklima takilan cok zor mu askerlik tecil islemi merak ettim deneyimi olan cevaplayabilir mi. Benimkisi 2014 e kadar tecilli ama tecili ben yapmadim okuldan dolayi olsa gerek nasil olduysa artik.

Okuyorsan okuldan belgeni, okul bittiyse diplomanı vs. alıp askerlik şubesine gidiyorsun. Memurlar yavaşça işlemleri yapıyor, gidip imzalatıyorsun. Evraklarda sıkıntı yoksa banka hesabı açtırmaktan daha kolay.

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

Askerlik Durum Belgesi (1990 ve önceki yıllarda doğmuş erkek adayların askerlik şubelerinden alacakları Bir Fakülte/Yüksekokula kayıt olmasında askerlik açısından sakınca olmadığına ilişkin belge)

90 yılından önceki yıllar için hocam yani en azından bizim uludağ üni böyle yazmış diğerleride aynıdır diye düşünüyorum

Benim comü de aynısını yazmış.

Askerliği bitireli 12 sene oluyor. Şubede dede olacağım. :-(

Bu arada alan varmı? Farklı şubeden de alınabiliyor diye biliyorum ama ne kadar sürer bilgim yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

Okuyorsan okuldan belgeni, okul bittiyse diplomanı vs. alıp askerlik şubesine gidiyorsun. Memurlar yavaşça işlemleri yapıyor, gidip imzalatıyorsun. Evraklarda sıkıntı yoksa banka hesabı açtırmaktan daha kolay.

bende bir sey sandim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

Benim comü de aynısını yazmış.

Askerliği bitireli 12 sene oluyor. Şubede dede olacağım. :-(

Bu arada alan varmı? Farklı şubeden de alınabiliyor diye biliyorum ama ne kadar sürer bilgim yok.

çok yakın bi abim askerlik şube başkanı ona sordum konyadan gidince alırsın dedi sorun çıkarsa zaten onu arayacağım.. velasıl alınıyor :)

Toplam Hit: 3185 Toplam Mesaj: 17