folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Unutkanlığa Çare Bulan Var Mı ?

Unutkanlığa Çare Bulan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

bulmuştumda unuttum.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı

B12 eksikliğinie bağlı hafıza kayıpları geri dönüşümsüzdür. Hemen vitamin alayım düzelteyim olmaz. Yeterli beslenme mevcudu korumak içindir. Baklagiller den ziyade kırmızı et daha önemli bir b12 kaynağıdır. Ancak bunlardan da önemlisi, ailende parkinson, alheimer gibi hastalıklar var mı?

hayır ikiside yok.

Aslında hafızam hastalık derecesinde kötü değil şöyle ki filmi daha iyi anlayayım ve ilerde unutmamak için not alıyorum.

Sadece daha iyi olsun istiyorum. Yoksa bu kafaylada bir çok şey yapıyorum :))

subdaryn midir nedir onu kullandım kalbime sancı yapıyordu.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    astegmen bunu yazdı
    Hocam 1. Kendinin veya başkasının avret yerlerine bakma
    2. Mezar taşların üzerindeki yazıları okuma
    3. Sokaktaki tabelaları boş yazıları okuma
    4. Ölümü sık anma ölülerin resimlerine bakma
    5.
    6.
    7.
    Mustafa islamoglundan duydum
    Yedi madde vardı unuttum unutkanlik bende de var Aklıma geldikçe yazarım.

Mustafa İslamoğlu'u sapkının teki. Adama bir sürü reddiyeler yapıldı.

Bu arada hocam dikkatsizlik mi var unutkanlık mı bunlar farklı şeyler. Bende dikkatsizlik olduğundan odaklanamıyorum o yüzden bi kulağımdan girip öteki kulağımdan çıkar genellikle o yüzdende hatırlayamam.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

balık yağı.

Kafaniz rahat değil ne yaprağı yerseniz yigin . HEpsi uydurma kafan rahatsa lucy gibi çocukluğunu bile hatirliyon vallahi. Kafayı rahat ttutmak ara ara boşalmaktan başka bir çözüm şekli yok. İlla bişey yiyip psikolojik olarak heee unutmuyom bak 2 ekmek aldım hala aklımda dicekseniz. antep fıstığı moral veren bi meret

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

unutkanlık bir mükafat olsa gerek...

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Hoca hatirlamadaki sikintinin sebebi odaklanamamandan kaynaklaniyor bunun en kolay cozumu ise ogrendigin seyleri biseylerle bagdastirmak yani soyleki bu kucuk bi ornek ama anlamani saglar birisinin adini ogrendiginde o ada sahip biriyle yer ve zaman olarak bagdastirirsan sorunu cozersin. Birde diger bir soru ileri derece farkli bi dil kullaniyormusun mesela inglizce turkce arasinda surekli gecis yapiosan onunda buyuk etkisi olabiliyor.

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

ot içiyosan bırak, masturbasyonda etkili unutkanlıkta ama seninki b12den diyıorsan hem besinlerle tamamla hemde hafıza oyunları vs. oyna geliştir. İnsan çok geliştirilebilir beyne sahip hacı bi kitapta okumuştum üniversite öğrencilerinden hafızası zayıf olanlarda bi deney yapmışlar 100 tane telefon numarasını ezberlemeleri isteniyor ve 2 hafta çalıştırılıyor hepsini ezberliyorlar ve artık bi telefon numarasını 2-3 kere tekrarlamaları yetiyor ezberlemelerine

Toplam Hit: 3243 Toplam Mesaj: 38