Unutmak Kolay Olmadı...!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Evet sevgimi sonunda kalbime gömdüm. Unutmak üzereyim. Artık onun adını bile dumak istemiyorum O nun için kendime çok zarar verdim. Böylesi çok daha iyi olacak benim için yeni bi hayata başladım O nusuz. Unutmak pek kolay olmadı ama zaman herşeyi siliyor.Hayalini gözümde bile canlandıramıyorum...
    Sevgi & Saygılarımla....

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    e iyide..bizi ilgilendiren ne var burda?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    tebrik ederim ne diim darısı unutamayanların başına...(bendn başlayabilirz mesela)

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    _almond_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    tebrik ederim ne diim darısı unutamayanların başına...(bendn başlayabilirz mesela)

unutmak kolay deil ama unutmak zorundaysan mecbursun sende unut kalbine göm orada yaşasın

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    natanka_otanka
    natanka_otanka's avatar
    Erkek
    stifler arkadaşım istediğin kadar unuttum desende eninde sonunda bir şekilde hatırlarsın. belki bir şarkı belki de bir yaprağın kıpırdaması onu hatırlatacaktır. sadece günlük şeyler onu düşünmene engel olacaktır. mesela monoton bir hayat. ben bazen ilkokul aşkımı bile hatırlıyorum.

korkuların cesarete döndüğü anda rock müziği başlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    natanka_otanka bunu yazdı:
    stifler arkadaşım istediğin kadar unuttum desende eninde sonunda bir şekilde hatırlarsın. belki bir şarkı belki de bir yaprağın kıpırdaması onu hatırlatacaktır. sadece günlük şeyler onu düşünmene engel olacaktır. mesela monoton bir hayat. ben bazen ilkokul aşkımı bile hatırlıyorum.

sende haklısın ehehhe

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blactek
    blactek's avatar
    Erkek
    unutulmak istenenler asla unutulmaz
    birde ayrılık unutanlara mahsus ben hiç unutamadım

yanlızkurt
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    unuttum diyerek kendini kandiriyorsun
    unutmak bu kadar kolay olsaydi
    dunya"da aci ceken olmazdi
    sadece gunun temposunda ders veya islerden
    daha az aklina geliyor

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 8