Upgrade - 2018 - Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

evdeki pcye downloada ekledim. işten dönünce bakalım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Saymadım, sayamadım
    Sensiz geçen yılları
    Ne inkâr, ne itiraf
    Bu yalnızca stem

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Film tamamiyle Venom'un çakması.

Venomda bir uzaylı geliyor sizin bedeni seçiyor. Bu filmde de bir teknolojik cihaz sizin bededinize yerleştiriliyor. İkisinde de konu aynı.

boş 2 saatiniz varsa oturup izleyin onun dışında bi s*ke benzediği yok :D

Film çıkış tarihlerinden bi haber film eleştirmeni. :)

Upgrade filmi güzeldir, bende beğenmiştim.

Önce şu wikipedia linkine bak venom ne zaman ortaya çıkmış

https://en.wikipedia.org/wiki/Venom_(Marvel_Comics_character)

Sonra buradan daha detaylı bir bilgi alabilirsin Venom hakkında. Irkı, hangi gezegenden geldiğini falan

https://www.marvel.com/characters/venom-eddie-brock/in-comics

Sonrasında da Upgrade'in vizyona giriş tarihine bak. O da burada.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Upgrade (10 mart falan diyor )

En sonunda da ilk linkten Venomun ortaya çıkış tarihi ile en sondaki linkten Upgrade'in çıkış tarihini karşılaştır.

Sonra siktir olup gitmek için soldaki kapıyı kullan.

Dostum sen neden bu kadar sinirlendin ki ?

Özellikle sinema sektöründe bu bahsettiğin şey çok doğal ve gereklidir. Star Wars serisinin kaç filme emsal teşkil ettiğini bir düşün. Senin tepkini baz alırsak, piyasadaki uzay mekanlı neredeyse tüm filmler çakmadır; bir kısmı Stanley Kübrick'in 2001: A Space Odyssey'ine, bir kısmı Star Wars serüvenine takılıp kalmıştır. 

Çok uzatmadan meselenin özüne gelmek gerekirse; seyredilen filmden zevk almak için önyargısız olmak gerekir; mesela Brokeback Montain filmini seyredip s*ktir çeken ve sonrasında asla Jake Gyllenhaal filmi izleyemeyen çok insan vardır. Sinema çok ama çok geniş bir yelpazedir ve dar insanlara göre değildir. Upgrade filmini izledim, türü itibari ile izlediğim yüzlerce filme benzer bir çok yönü de vardı ama kaliteli bir filmdi. Gelgelelim Venom'u da izledim, hatta sinemaya gittim. Her nedense Marvel'in kendini tekrar eden bir bok tomarına dönüştüğü hissiyatına kapıldım. Çünkü baskı kokusu ile tüketiciye ulaşmış çizgi roman esaslı bu oluşumun bazı karakterleri de o şekilde kalabilirdi. Mesele artık sıradaki karakterin filmini yapıp ortalama beklenen parayı toplayalım, muhabbetine dönüyor. Nereden baktığın çok önemli. Eğer özentilikle ilgili bir iki cümle kurmak istiyorsan, tüm güzel filmlerden uyarlanan bokumsu dizi sektörü kollarını açmış seni bekliyor. 

Selametle.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ya beyler siktirli miktirli konuşmaya ne gerek var ? Film hoşuma gitti belki boş vakti olup izleyecek film arayan vardır düşüncesiyle sizlerle paylaşmak istedim. Film güzeldir veya değildir. O kişiye göre değişir ama birbirimize durduk yere hakaret edip kalp kırmanın manası yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Film tamamiyle Venom'un çakması.

Venomda bir uzaylı geliyor sizin bedeni seçiyor. Bu filmde de bir teknolojik cihaz sizin bededinize yerleştiriliyor. İkisinde de konu aynı.

boş 2 saatiniz varsa oturup izleyin onun dışında bi s*ke benzediği yok :D

Film çıkış tarihlerinden bi haber film eleştirmeni. :)

Upgrade filmi güzeldir, bende beğenmiştim.

Önce şu wikipedia linkine bak venom ne zaman ortaya çıkmış

https://en.wikipedia.org/wiki/Venom_(Marvel_Comics_character)

Sonra buradan daha detaylı bir bilgi alabilirsin Venom hakkında. Irkı, hangi gezegenden geldiğini falan

https://www.marvel.com/characters/venom-eddie-brock/in-comics

Sonrasında da Upgrade'in vizyona giriş tarihine bak. O da burada.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Upgrade (10 mart falan diyor )

En sonunda da ilk linkten Venomun ortaya çıkış tarihi ile en sondaki linkten Upgrade'in çıkış tarihini karşılaştır.

Sonra siktir olup gitmek için soldaki kapıyı kullan.

Teşekkür ederimin tersi neydi?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 1844 Toplam Mesaj: 16
upgrade