Upload Sorunu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

hocalar yaklaşık 2 aydır upload yapamıyorum.Bir film yada dosya gibi şeyleri upload edemiyorum.Ufak dosyaları upload edebiliyorum 10-20 mb gibi ama dediğim gibi film yada büyük bişeyi upload edemiyorum. Yapmadığım bişey kalmadı. Anitvirüssüz denedim + işletim sistemini değiştirip denedim + modemi değiştirip denedim + hatta int. paketimi bile değiştirdim gene aynı gene aynı ya upload yaparken örn. %20 olunca hata veriyo yada yeniden başlıyo sora aktarılamadı diyo. Bütün ftp programlarını denedim. Cuteftp+filezilla+flashxp vs. firefox , int ex , google crome, hepsinde nededim gene oluyo. Bütün upload sitelerini denedim. hotfile+rapishare+fileserve+vipfile+x7.to  lanet olsun bıktım bana bi çare bulun ne olur neden böle oldu daha öncede cok rahat upload yapıyodum artık nazar deydi yapamıyorum...

Zor günler geçirdi ama hala ayakta. :/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek
    vay anasını okudukça önerebileceğim şeyler tükendi.Sözün bittiği yerdeyiz, lanetlenmişsin hoca :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

hımm hepsinde birden aynı sorun oluşuyorsa modemle ilgili bir sorun olma ihtimali var gibi duruyor biraz karıştırsana modemi yada değiştirip deneme şansın varsa bir dene söylediğin şeyin mantığı yok yav eğer bir program engellemiyorsa ve hep aynı miktarlardayken kesiliyorsa yüksek ihtimalle modemdendir bu.

Edit: onuda denemişsin yav atlamışım o kısmı şu halde kesinlikle bir program engelliyor bence.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek
    zeyrekli, adam işletim sistemi değiştirdim diyor yav hangi program kalır ki işletim sistemini yeniden kurduğunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

%90 modemden kaynaklanıyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

ynı programları tekrar kurduysa olabilir dostum basit bir yanılgı olur hemde gözden kaçması mümkün örnek cfossped vs. gibi eğer buda değilse ttnet ile çözmesi gereken bir sorunu var demektir dostum akla gelen başka ihtimal varmı? Bir zaman benzeri bir sorunla ben karşılaşmıştım altından kaspersky anti hacker çıkmıştı bu tür bir güvenlik duvarı kullanıyorsa değiştirdiği işletim sistemine onuda kurduysa aynı şey olacaktır sonuçta.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

kardeşim download da da aynı sorunu yaşıyor musun? ya da harici diskten büyük boyutlu dosyalar atarken?

evetse, sorun bilgisayarın kendisinde. markasının casper olduğunu düşünüyorum...

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

DarkF4Te bunu yazdı:
    -----------------------------
    vay anasını okudukça önerebileceğim şeyler tükendi.Sözün bittiği yerdeyiz, lanetlenmişsin hoca :|

+ kusura bakma hocam ama puahahahaha. Komedi durum ya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bende de internetin yoğun olduğu günlerde benzer upload sorunları oluyor. Modemden olabilir (başka bir modemle senin hattan upload yapmayı dene bir kaç gün). Hattındaki kablolardan ya da santralden de kaynaklanabilir. Geçmiş olsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

zeyrekli bunu yazdı:

ynı programları tekrar kurduysa olabilir dostum basit bir yanılgı olur hemde gözden kaçması mümkün örnek cfossped vs. gibi eğer buda değilse ttnet ile çözmesi gereken bir sorunu var demektir dostum akla gelen başka ihtimal varmı? Bir zaman benzeri bir sorunla ben karşılaşmıştım altından kaspersky anti hacker çıkmıştı bu tür bir güvenlik duvarı kullanıyorsa değiştirdiği işletim sistemine onuda kurduysa aynı şey olacaktır sonuçta.

Avira kullanıyorum hocam ancak format atar atmaz hiç bişey yüklemeden de denedim gene aynı gene aynı modemi de değiltirdim gene aynı :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

kardeşim download da da aynı sorunu yaşıyor musun? ya da harici diskten büyük boyutlu dosyalar atarken?

evetse, sorun bilgisayarın kendisinde. markasının casper olduğunu düşünüyorum...

Download da sorun yok tıkır tıkır hocam harici diskten de büyük dosylar atabiliyorum. Markası casper değil bide :)

Toplam Hit: 1401 Toplam Mesaj: 11