Üretim,Pazarlama,Kazanç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

janni bunu yazdı:
    -----------------------------

ne istedigini tam olarak anlamadım ama pm atarsan detaylı konusuruz.

izmirdeyim bu arada.

1) Elektronikten anlıyorsanız.Ortak bir orta düzeyde (domain var) yayınlayıp enazından aramalarda çıkmak.Ayrıca araştırma geliştirme ve kafalardaki dizaynları tartışmak yapmak.

2)elektronik bilginiz yoksa.Sadece reklam yapıyorsunuz yada pazarlama.Ben kazandığım ücretin size söz verdiğim kısmını veriyorum nakit.O kadar illaha izmirdede olmanıza gerek yok.Atıyorum 200lira karım varsa 60 70 lirasını dırek vereyim.Sadece yapılması gereken.elektronikle alakalı duyulan projeleri yada işleri bize getirmek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

janni bunu yazdı:

ne istedigini tam olarak anlamadım ama pm atarsan detaylı konusuruz.

izmirdeyim bu arada.

1) Elektronikten anlıyorsanız.Ortak bir orta düzeyde (domain var) yayınlayıp enazından aramalarda çıkmak.Ayrıca araştırma geliştirme ve kafalardaki dizaynları tartışmak yapmak.

2)elektronik bilginiz yoksa.Sadece reklam yapıyorsunuz yada pazarlama.Ben kazandığım ücretin size söz verdiğim kısmını veriyorum nakit.O kadar illaha izmirdede olmanıza gerek yok.Atıyorum 200lira karım varsa 60 70 lirasını dırek vereyim.Sadece yapılması gereken.elektronikle alakalı duyulan projeleri yada işleri bize getirmek.

Hacım ben sana dedım

:D para var dedıgım ıste temız para hemde en az 20 tane satarız tr de maaliyeti 10 lira yı bulmaz 70 90 tl den cok rahat satarız bak.Hesap et sen yanı gerısını 2 kısı yapsak 70 ten 1400 lira  200 lira maaliyet desn 1200 lira 600 600 kırısırız 1 haftada satarız 20 taneyı garanti veriyorum ben sana ebayda tr kullanıcı soran 3 farklı kısı satıcıyı sordular urunu sordular nasıl dıye r10 dada topıc acanlar oldu bu konu ile ilgili

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Kanka birşey soracağım arm9 destek boardlarından fena para kaldırabilirsin gibime geliyor eğer yapabilirsen hatta bende müşterilerinden olabilirim... Türkçe kaynak hemen hemen hiç yok yalnızca 1 yer bulabildim ama forumdaki arkadaşlarla bu işe girişmeyi düşünüyorum bir ara..

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Vay anasını demekten başka birşey bulamıyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Pisibaliqi bunu yazdı:

Kanka birşey soracağım arm9 destek boardlarından fena para kaldırabilirsin gibime geliyor eğer yapabilirsen hatta bende müşterilerinden olabilirim... Türkçe kaynak hemen hemen hiç yok yalnızca 1 yer bulabildim ama forumdaki arkadaşlarla bu işe girişmeyi düşünüyorum bir ara..

bu konuyu hemen not aldım.

@Pikacu:

Neden vay anasını arkadaş:)?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

konu güncel.Girişim hareket isteyen arkadaşlar arıyoruz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

Konu güncel.Sıfır sermaye ile bişeyler üretmek,tecrübe kazanmak,para kazanmak isteyen yokmu?.

kardeşim elektronikten anlamam ama avea ve ttnetin kurumsal kanallarında çalıştığım donemde konyadaki sanayi bölgelerinde çevre yaptım.bu konuda yardımcı olabileceğim birşey varsa elimden geleni yaparım.pazarlama kısmında.

Romedir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

fth-b bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

Konu güncel.Sıfır sermaye ile bişeyler üretmek,tecrübe kazanmak,para kazanmak isteyen yokmu?.

kardeşim elektronikten anlamam ama avea ve ttnetin kurumsal kanallarında çalıştığım donemde konyadaki sanayi bölgelerinde çevre yaptım.bu konuda yardımcı olabileceğim birşey varsa elimden geleni yaparım.pazarlama kısmında.

olur hocam.Üstteki postlardada dediğim gibi.İster ortak de ister başka bişey.İş geldikçe hakkını dagıtıyorum insanların ama.her zaman tek çalışılmıyor.3tane domainim var bi destek verip onları ayaga kaldırabılırsek ınternet üzerindende yayılıcaz ama seo calısması gerekli once.Onun icinde yardımcı olacak arkadaşla anlaşamadik henüz tam.

Toplam Hit: 1751 Toplam Mesaj: 19