folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Usb Bellek Bozuldu İçindekileri Kurtarmam Lazım

Usb Bellek Bozuldu İçindekileri Kurtarmam Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hocalar kingston usb belleği bilgisayara taktığımda okuyor fakat bilgisayarıma girip belleği açmaya çalıştığımda bekliyor ve tepki vermiyor durduruldu hatası veriyor. disk yöneticisini açmaya çalışıyorum fakat usb takılı olduğunda hiçbir diskleri göstermiyor. içinde yedeği olmayan önemli dosyalar var kurtarmanın bir yolu varmıdır hocalar? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Var 

Git bi telefoncuya yada elektronikçiye flash diski sök kartta çipin olduğu yere sıvı flux sık sonra fön havya ile hafif hafif ısı ver sonra tak bilgisayara çalışması lazım 

Olmazsa çipi söküp eprom read/write cihazına baglamak gerekebilir.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Usb ye virus girdiginde calistiramiyordum.

Ama içeriğe ulaşmam gerekti. Sizin icin ise yarar mi bilmiyorum şu tavsiyede bulunmuşlardi.

"Guvenli modda aç

Otomatik calistirmayi kapat. daha sonra flasha sag tik arastir. icindekileri al "

Bir deneyin isterseniz 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

büyük ihtimal virüsten dolayıdır, windows+R tuşuna bas çalıştır ekranını aç, veya başlattan da çalıştırı açabilirsin, oraya diskin harfini yaz (örnek olarak c diski ve d diski varsa usb'ye E verdiyse) E: yaz çalıştır de açılır.

http://msy.kim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    msy bunu yazdı

büyük ihtimal virüsten dolayıdır, windows+R tuşuna bas çalıştır ekranını aç, veya başlattan da çalıştırı açabilirsin, oraya diskin harfini yaz (örnek olarak c diski ve d diski varsa usb'ye E verdiyse) E: yaz çalıştır de açılır.

yok hocam onuda denedim olmadı

Toplam Hit: 1023 Toplam Mesaj: 5
usb bozuldu