folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder USB Bellek Hafıza Sorunu

USB Bellek Hafıza Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar elimde bir firmanın USB Belleğe var bilgisayara taktığım alan 2 ayrı disk olarak olarak gözüküyor birine normal dosya atabiliyorum ama diğeri CD-ROM olarak gözüküyor ve içinde firmanın setupu var bu iki alanı birleştirme imkanım var mı? Low Level format attım işe yaramadı CD-ROM kısmına müdahale edemiyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşlar elimde bir firmanın USB Belleğe var bilgisayara taktığım alan 2 ayrı disk olarak olarak gözüküyor birine normal dosya atabiliyorum ama diğeri CD-ROM olarak gözüküyor ve içinde firmanın setupu var bu iki alanı birleştirme imkanım var mı? Low Level format attım işe yaramadı CD-ROM kısmına müdahale edemiyorum. 

disk  yönetiminden baktınız mı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

" MiniTool Partition Wizard Free " indirin açın gerekli bölümleri silin sol üstten apply deyin. Biraz sürer ayarlaması sonrasında düzeleceğini düşünüyorum.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    infazteam bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

disk  yönetiminden baktınız mı ?

İşaretlediğim kısımlar aynı USB Belleğe ait ama ayrı ayrı gözüküyor ve biri CD ROM olarak gözüküyor hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Daha önce forumda anlatmıştım, aramaya inanın veya (Google: u3_tool)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 5
usb