USB LOCK AP Klpsrvc.Exe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sisa
    sisa's avatar
    Erkek
    internet cafelere usb takılmasın diye kurulan bu programı kapatmak için  regedit ten programla ilgili yerleri sildim Dtask Manager programıyla görevi sonlandıramadım Başka çözümü varmı kapatmak için sinir bozucu bişey
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sisa
    sisa's avatar
    Erkek
    ...unlocker da etkili değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Usb'yi bios tan değilde program ile kapatıyolarsa senin makinan client durumunda remote ediliyordur.

Yoksa kimse keriz değil hiçbir sınırlandırma yapmadan makineye direk kurulan programın mantığı ne olabilirki,sil çalışsın.

Securitytask Manager i kurup dene yada uyduruk bir firewall kurup program remote ediliyormu bak.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sisa
    sisa's avatar
    Erkek
    biostan değil Cafe plus gibi client kontrolünde ama ben onu zaten devre dışı bırakıyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

GP vs domain ortaminde olaydi :D dosyasi vardi yapardik ama bios dan kapatilir sorun yasatabilir:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek
    Merhaba Arkadaşlar şu anda askerim ve pc cafe bana verdiler öncekiler usb lock ap yüklemişler bunu şifresini nasıl görebilirim yada kırabilirim. Cd yok Usb de bloklu zaten. takarken daha başloyo 15  14  13  12 ..... die shut down :( yardım edin lütfen cocuklar pc siz kaldı.

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
Toplam Hit: 3236 Toplam Mesaj: 6