folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Usb Simkart Takılan Modem Lazım Laptop İçin

Usb Simkart Takılan Modem Lazım Laptop İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar usb simkart modem lazım yada wifili simkart küçüklerden mobil yanımda olması için data sim kartı takacağım 

Şirkette bana verdikleri laptop sağosun domainsiz olduğu için wifiye bağlanamıyorum mecbur datakartı verdiler 

lenovo thinkpad x270 simkart yuvası var ama modem yok :D çalışmıyor sinir oldum

sevabına kullanmayan elinden olan varsa uyguna yada ücretsiz verebilir mi 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sahibinden'e bakın hocam. 20-30 liraya 3g modemler satılıyor onlardan alınabilir.

https://www.sahibinden.com/mobil-modem

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-saglam-calisan-sorunsuz-3g-modem-1alana1hediye-544809867/detay      bu 9 tl , 1 alana 1 bedava :D 

https://www.sahibinden.com/mobil-modem?sorting=price_asc       bu şekilde sıralayıp istemediğin kadar bulabilirsin 10 liraya falan :) 

KotomineKirei tarafından 12/Nis/18 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam buradan ücretsiz veren olsa bile kargo parasıyla zaten alacağın fiyata denk gelir. En temizi Letgo'dan bak pazarlıkla falan 10 liraya alırsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

LAptopda simkart yuvası varmış ama modül yokmuş lenovaya bak x270 modeline adamlar eklememişler. Neyse saolsun IT arkadaşa rica ettim simkart modülü taktı gerek kalmadı teşekkür ederim herkese

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

LAptopda simkart yuvası varmış ama modül yokmuş lenovaya bak x270 modeline adamlar eklememişler. Neyse saolsun IT arkadaşa rica ettim simkart modülü taktı gerek kalmadı teşekkür ederim herkese

x ve t serisinde simkart girisi standarttır.

wwan kart ise opsiyoneldir.

hem urunun maliyetini arttırır hemde bizim ulkede btk ya kaydettirilmesi gerekir imei'nin.

burada lenovo'luk bir durum yok yani. muhtemelen IT arkadasların daha onceden cihazlardaki wwan kartlari sokmusler ellerinde hali hazırda olduguna gore.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

x ve t serisinde simkart girisi standarttır.

wwan kart ise opsiyoneldir.

hem urunun maliyetini arttırır hemde bizim ulkede btk ya kaydettirilmesi gerekir imei'nin.

burada lenovo'luk bir durum yok yani. muhtemelen IT arkadasların daha onceden cihazlardaki wwan kartlari sokmusler ellerinde hali hazırda olduguna gore.

X270 hocam işte  hiç takılmamış antenleri bantı sıfırdı. IT arkadaş x240 daki simkart modülü taktı çalışmadı elinde vardı üst sürümlerden taktı çalıştı. Neyseki sorun hal oldu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

hocam elimde turkcell 3 G cihazlarından var hem USB takılan hem kablo ile takılanlardan 

anadolu yakası ataşehir ümraniye sancaktepe dudullu herhangi biyerde teslim ederim. yanıma alıyorum özelden bilgilerimi göndereceğm

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

hocam elimde turkcell 3 G cihazlarından var hem USB takılan hem kablo ile takılanlardan 

anadolu yakası ataşehir ümraniye sancaktepe dudullu herhangi biyerde teslim ederim. yanıma alıyorum özelden bilgilerimi göndereceğm

hocam çok teşekkür ederim halletim şimdilik ama ihtiyaç olursa ulaşırım sana :)

Toplam Hit: 1035 Toplam Mesaj: 8
modem simkart