Usbden Boot Hakkında

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Gecmis Olsun
  ajan1111
  ajan1111's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Ağustos/2005
  Erkek

  sa. arkadaşlar usb sağolsun 10-15 dakikada formatı çekiyordum. son bi daha denedim ama bırakın usbden boot etmeyi usb takılıyken o ilk ekranı bile geçmiyo. usb sağlam çalışıyor normal kullanıyorum. galiba biosa bişey oldu ama nerde ne oldu hiç anlamadım. 

   

  benim usbden boot etmek için ne yapmam lazım?  şunu söylemeyin işte biostan first boot device falan. çünkü daha açılışta diyo başka bişeyden boot edeceksen "esc" ye bas diyo disket,cd,usb,cardreader falan soruyo usbyi seçince hemen usbden boot ediyordu. şuda var usb takılı değilse escye basınca usb seçeneği çıkmıyor. yani önce usbyi görmesi lazım galiba.


  Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  rahmandaburda
  rahmandaburda's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Ağustos/2017
  Erkek

  Bıos da, Usb legacy ı enable yapıp, Secureboot u dısable yapmayı denedin mı hocam?


  DİYELİM Kİ KARŞINDA Kİ KADIN, GERÇEK BİR KADIN! (Böyle ne istediğini bilen Marilyn Monroe gibi mesela, biz erkeklerin sex için para ödediğimizin dahi tam anlamıyla farkında olan, dolayısıyla bizimle duygusal anlamda bi aşk yaşanaMAyacağını tam manasıyla kavrayan zeki bir Kadın) O TAKDİRDE BU KADINI ELDE ETMEK İÇİN YAPTIĞIN TÜM O ŞEYLER, KADININ GÖZÜNDE KOMİK VE GÜLÜNÇ DURMAZ MI! (O kadın zeki biri ise, zaten ondan istediğin şeyi bilir, o da eğer işine gelirse verir, ya da işine gelmez, vermez. Ama bu Kadının kesin olarak bildiği bir şey de varsa, o da şudur; "Sana vermeden Seni asla tam olarak tanıyaMAyacaktır.!!") -Friedrich Nietzsche
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  antivir-US
  antivir-US's avatar
  Kayıt Tarihi: 04/Ocak/2006
  Erkek

  Usain Bolt hakkında okudum basligi :D

  Neyse arkadaş yazmış zaten


  Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  _CD_
  _CD_'s avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Mayıs/2007
  Erkek

  intel skylake işlemciler (5.nesil ve sonrası) yapıyor aynı sıkıntı bende de oldu msi'yin usb boot programı ile çözdüm o zamanda linki çok aradım şuan da baktım bulamadım. usb boot programı sıkıntılı.


  Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
Toplam Hit: 278 Toplam Mesaj: 4
usbden boot