folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ustadlardan Yardın İstıyorum

Ustadlardan Yardın İstıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_hacker
    serseri_hacker's avatar
    Erkek

s.a

arkdaslar ben mersınde bos zamankarımda cafe kurulumu yapıyorum  ben ve bir arkadasım arkdas bı prog yazdı bende kurulumunu yaptıgım 16 cafeye yerlestırdım sonra cafenın 3.4 ile tartıstık ve  bende evde bunların cafesını formatladım yanımmıyorsan ana kartlarıda zarar görmus bu cafecıler benı polis verdıler 16 cafecı suan mersınde aranıyorum bende ankaraya tuydum ne yapacagımı bılmıyorum ben ile arkadasım ankarda kaldık paramızda tukenmek üzre bıze yardım edecek üstadlar varmı?????

selametle...

AĞLAMAK ÇOÇUKLARA AFFETMEK ALLAHA MAHSUSTUR....ÇOCUK DEĞİLİM AĞLAMAM ALLAH DEĞİLİM AFFETMEM....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    adamların ellerinde kanıt varsa eywalla. sen git cafecilere soyle şikayetinizi geri almazsanız kullandığınız tum korsan windows veya oyunları bildircem de. 150 milyar cezsaı var de. ara bsa yı soyle ak. savcılığa şikayet et. yazılımlar korsan olduğu için çoğunda suç korsan yazılmımdan kaynaklanıyor de. kurtul.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_hacker
    serseri_hacker's avatar
    Erkek
    adamlar benı bulsa parcalayacak... polisle birlıkte eve gelmsler

AĞLAMAK ÇOÇUKLARA AFFETMEK ALLAHA MAHSUSTUR....ÇOCUK DEĞİLİM AĞLAMAM ALLAH DEĞİLİM AFFETMEM....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    sendene bişey olmaz korkma yalnız birbirinizi satmamanız lazım.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla en doğru ve tek çıkış yolu kısasa kısasas tagext in dediği gibi ben Adana pc firması ile tartıştım firma büyük adanın  sayılı firmalarından zaten 2 tane var:) aldığım pc parçası arızalı çıkınca değişime gittim lagaluga etti bende yasal haklarımı söyledim adam bana biz mahkemede hallederiz işi dedi istediğine şikayet et  dedi..peki o zaman dedim ...bu firmadan pc satın alırsan korsan winxp office falan kuruo bende biliyoddum bunu adama söledim korsan yazılım yüklediğinizi bildiririm deyince dur bir sorumlu arkdaaş çağıraryım görüş dedi tabi neticede değiştim...anlıcan tagext in yöntem iyi

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Erkek
    korsanda artık cezalar hayvan gibi yasalarda çıktı. sen savcılığa ver bu adamları korsan yazılım kullanıyorlar de. seni mahkemeye verirlerse benden değil korsan yazılımdandır dersin.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Tagext ennmantıklısını söylüyor bencede a.q deki bütün millet oturuyor mal mal programlar yüklüyorlar . yüklenen programlar bilgisayarın a.q de :)) anakart programları ver piyasada birsürü adam öğrenmek için kurcalıyo felan de sikiyolar sonra bizim başımıza kalıyor de ama senin işin baya zor dost köytü söylermiş yaa :)) ama tagext en doğrusunu söylüyor ama ispatlaman lazım kafe sahibi derse yıllardır aynı şeyler vardı bisikim olmadı da sen bunları yükleyince oldu ders yine göt altına gidersin ama adamları kaçak kullanıyorsunuz butun yazılımları windosu felan dersen de götleri yemez bir sürü para cezası ve hapis var :Pp

hadi inşallah feraha çıkarsınız :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
Toplam Hit: 1057 Toplam Mesaj: 7