folder Tahribat.com Forumları
linefolder Delphi - Pascal
linefolder Üstadlarım Bir Gelirmisiniz?(Program Satma)

Üstadlarım Bir Gelirmisiniz?(Program Satma)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    Konunun yeri yanlış mı bilmiyorum ama benim sorum şu mesala ben evde kendim program yazdım ben bu yazdığım programı nasıl satabilrimim hangi kritlerler uymam lazımm. İllaki bir şirkettemi çalışmam lazım kendim yapabilrimyim. Ve delphi ile program yazııp satabilirmiyim

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek

Program ne işe yarıyor. 5 para etmezse salla. İyi bir programsa satmak yerine en önce notere git ve patent al.

edit(wert):    "$" yapma birdaha "s" yap 

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

valla hoca onu bende bi ara düşündüm. devlet %50'sinden fazlasını alıyordu galiba.(rakamı tam hatırlamıyorum)bilmem neredende bi sertifika alıyodun.

yaff uzun iş hepsi. sen yaz programını istediğin kişiye istediğin fiyata satabilirsin. ben çok sattım öle. dersaneye bile sattım. hiç bişey olmas. tabi şikayet filan olmazsa

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek

deplhi ile yazdıysan programı satmak için ilk önce delphi lisansı alman gerek...bu da delphi-nin lisanslı bir derleyicisini satın alıcaksın demek oluyor....

ama resmi olmayan bir şekilde satabilirsin ve programın infosuna para ile satılmaz diye bir ibare eklersen ve programı parayla satıgına dayir bir fatura yada benzeri bişi

yoksa hiçbişi olmaz.... 

Game Developer
Toplam Hit: 3005 Toplam Mesaj: 4