Üstü Kalsın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Seni “neden” mi sevdim? Bu sevdanın hesabını mı istiyorsun şimdi benden? Haklısın aslında, ödeyeceğim bir bedel olmalıydı bu sevgi için…
    Oysa ben hesabını kitabını yapmamıştım bu sevginin. Çünkü “şu kadar verirsem bu kadar alırım” diyenlerden olmadım hiçbir zaman.
    Oysa ben, seni bana getirsin diye tanrıdan dileklerde bulunmamıştım, dualar etmemiştim sabahlara kadar, adaklar adamamıştım…
    Oysa ben, seni severken kaybedeceklerimden haberdar bile değildim. -Ki severek kaybettim seni zaten.-

Şimdi sen kalkıp, seni kaybedişimin hesabını istiyorsun benden. Haklısın ama dedim ya umarsızcaydı seni sevişim, hesapsızca... Yarın neler olacağını düşünmemiştim bile. Yeni doğan bir çocuğun yüzündeki ifade ne kadar masumsa, seni sevişim de o kadar masumdu. Göremedin…

Senden sonra senin için yaptıklarımdan haberin bile yok. Tıpkı senin için vazgeçeceklerimden ve vazgeçtiklerimden haberin olmadığı gibi… Oysa senin için senden bile vazgeçtim ben. Bu ne büyük bir fedakarlıktır bilir misin..? Bilemedin…

Ben seni sevişimin faturasını seni kaybederekten en yüklü bir şekilde ödedim. SEN BANA FAZLA GELDİN CANIMIN İÇİ. ÜSTÜ KALSIN BU SEVDANIN…

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    çok güzel olmuş gerçekten çok güzel....

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Teşekkür ederim ):

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    academyjames
    academyjames's avatar
    Erkek
    Abi süpersin ya formu gözyaşlarına mı boğcan napmışsın sen öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    KOOL

..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiCiBeBe
    CiCiBeBe's avatar
    Dişi
    wOw.. COK GUzEL

Theres a point in your life when You start to realize who matters . who never did . and who always will...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahiska
    ahiska's avatar
    Erkek
    MERHABA ASLINDA KONUYU CEVAPLAMAM GEREREKLİ AMA BEN SENİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM CEVABINI BEKLİYORUM ASIL ADIM CEMİL NİCKİM AHİSKA KENDİNE İYİ BAK. BYE.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahiska
    ahiska's avatar
    Erkek
    CİCİ BEBE SANA YAZDIM CİCİ BEBE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek
    NowalgiN
    helal olsun sanki içimdeki duyguları yazmışsın

çok sağ ol

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    bence harika ancak bunun bide mantık yönü war bence aşkta mantık yoktur ama bide NİCKSİZ e sormak lazım sence bu yazı mantıklımı değil mantıklı değilse neden değil? =)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2004 ün konusunu çıkarmışın bravo aşkta deilde herşeyde aramak lazım mantığı şimdi neden 2004 ün konusuna yazdın her nese:D

Sevgi için bedelmi ödiceksin. ? ne alıosun manavda falanmı satılıo bu sevgi ha şöle diosan karşıklı sevgi ama bu o deil her nese bence bi sevgi için bedel ödenmezki umarsızca seviom demişin bedel ödicem demişin. ha tanrıdan bişey istemek yerine zaten istememişinde biraz mantık arasaydın
    Oysa ben, seni severken kaybedeceklerimden haberdar bile değildim. -Ki severek kaybettim seni zaten.-
    böle olmazdı demi her nese gece 3 olmuş olmuo bu satte mantık felan yok güsel olmuş cidden
Toplam Hit: 1910 Toplam Mesaj: 11