Ustura Nerede Satılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:
    -----------------------------

Noyan bunu yazdı:

Çin çin meydana git heeeeyt var mı lan bana yan bakan diye bağır üstünde 2011 model bir sürü usturayla geri dönersin, ama saplı şekilde.

ooo cemyılmazın kayıp spermi bulundu

estafurullah hocam senden sonra

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İstanbuldaysan işin aslında çok kolay. Gidip aramana gerek yok. Herhangi bir berbere geç. Yada kendi berberine geç. Ustura iste. 2 dakkada temin ederler. Ellerinde fazla vardır. Ayrıca onlara her hafta malzemeciler geliyoo...

+ İstanbulda bi bok bulamıyoruz, ankara daha ii demişsinde ben Türkiyenin yarısını gazmiş biri olarak söyleyeyim istanbulda herşey daha kolay. Eğer bilmiyorsan bir bilene sorman yeterli.  Usturanın merkezi mahmutpaşada. Ne istersen var orada.

istanbulda bir şey istediğinde onu ayağına getirtmen de mümkün, istemesin bilip parayı basacaksın tabi =))

[Edit]

Bence usturayı falan boşver, git berbere traşını ol. Ben kendim traş olduğumu hatırlamam (askerlik hariç). Evde mac3 te vardı.Yeşil ve titreşimli olandan var bende. 3-5 traş olmuştum. O sadece askerde iş görür. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

opusdei bunu yazdı:

İstanbuldaysan işin aslında çok kolay. Gidip aramana gerek yok. Herhangi bir berbere geç. Yada kendi berberine geç. Ustura iste. 2 dakkada temin ederler. Ellerinde fazla vardır. Ayrıca onlara her hafta malzemeciler geliyoo...

+ İstanbulda bi bok bulamıyoruz, ankara daha ii demişsinde ben Türkiyenin yarısını gazmiş biri olarak söyleyeyim istanbulda herşey daha kolay. Eğer bilmiyorsan bir bilene sorman yeterli.  Usturanın merkezi mahmutpaşada. Ne istersen var orada.

istanbulda bir şey istediğinde onu ayağına getirtmen de mümkün, istemesin bilip parayı basacaksın tabi =))

[Edit]

Bence usturayı falan boşver, git berbere traşını ol. Ben kendim traş olduğumu hatırlamam (askerlik hariç). Evde mac3 te vardı.Yeşil ve titreşimli olandan var bende. 3-5 traş olmuştum. O sadece askerde iş görür. 

berbere  paramı vercen ya en iyisi kendisi olsun

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unnamed
    unnamed's avatar
    Erkek

Ebay'de gittigidiyorda, geleneksel tıraş forumunda bulabilirsiniz.

Die but never SURRENDER!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

cık cık, hep bu 2003 lüler hortlatıyor konuları :D :D :D

:) mutluyum, huzurluyum
Toplam Hit: 8377 Toplam Mesaj: 26