folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Utoptas >>Formattan Sonra Yardım....

Utoptas >>Formattan Sonra Yardım....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utoptas
    utoptas's avatar
    Erkek
    s.a arkadaşlar... ben pc ye format attım....  harddisk 2 bölümden oluşuyordu c ve d diye...      C dekine format atıp xp yi yeniden kurdum... önemli tüm dosyalarımı d de saklıyordum... fakat formattan sonra D de sakladıgım dosyaların birkaçını açamıyorum.. boyutlarıda 0bk   görünüyor...   bu dosyaya erişilemez diyor...    ama bu dosyanın içinde bilgiler var... virüs taraması yapabiliyorum dosyayı o zaman zaten içindekileri tek tek tyarıyor.. yani dosya içerigine zarar gelmemiş.. zaten harddiskte dolu görünbüyor... bu konuda yardım edebilirmisiniz_ çok önemli şeyler oldugu için  mutlaka belgelerime ulaşmam gerekiyor...

konuyu sildiler nedendir anlamadım.. ama buraya açtım.. belki konu başlıgındandır diye..

utoptas
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

ARACLAR
    KLASOR SECENEKLERI
    GORUNUM sekmesınden
    BASIT DOSYA PAYLASIMI ısaretını kaldır.

daha sonra o dosyalarına sag tık
    OZELLIKLER
    GUVENLIK
    oradan oturum hesabınıza YETKIlerı verekek dene

bunları yaparsan dosyalarına erişebilirsin.. konun silindi cevap verecek yer bulamadım neden sildiler ki..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utoptas
    utoptas's avatar
    Erkek
    bende anlamadım hacı neden sildiler ama ... ufak bir sorun var... sag lkikle güvenlik kısmına  diyorum .... orada grup yada kullanıcı adları kısmında hiçbir kullanıcı görünmüyor?  

utoptas
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utoptas
    utoptas's avatar
    Erkek
    hacı çoook sgl oldu... orada gelişmiş seçeneklerden amini tanımladım ve sonra ona yetki verdim...  tekrar çok teşekkür ederim...

utoptas
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    utoptas bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacı çoook sgl oldu... orada gelişmiş seçeneklerden amini tanımladım ve sonra ona yetki verdim...  tekrar çok teşekkür ederim...
    saol hojam ne demek .. maksat işin görülsün..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion_of_doom
    legion_of_doom's avatar
    Erkek

konu başlığın ofsaytı hoca o yüzden silindi. Kurallara uygun başlık açsaydın silinmezdi

neyse işini hallettiğine  sevindim..

kolay gelsin

Biraz bilmek tehlikelidir. Ya derinliklerden iç ya da bilgeliğin tadını tatmaya kalkma! Çünkü sığ sular beyni zehirler, bol sular insanı temizler....-------------------pompey--------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

legion_of_doom bunu yazdı:

konu başlığın ofsaytı hoca o yüzden silindi. Kurallara uygun başlık açsaydın silinmezdi

neyse işini hallettiğine  sevindim..

kolay gelsin

+ bu başlıkta ofsayt

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utoptas
    utoptas's avatar
    Erkek
    hacı konu başlıgı düşünecek durumda degildim... işim hem önemli hemde acil idi...  ayrıca bu konu başlıgını digeriyle benzer yaptım bilerek kidiger arkadaş fark edip buraya yazsın...   ama bundan sonra konu açarken 2 gün düşüncem başlıgı sizin için söz... :)

utoptas
Toplam Hit: 1033 Toplam Mesaj: 8