Uyan Sevgilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Geceye beyaz bir huzur yağıyor.Her tarafta o kristal ışıltı…Yalınayak yürüyorum sokaklarda.Üstümde incecik bir elbise,üşümek istiyorum.Ayaklarımda karın ezilişini ve rüzgarın acı lezzetini hissetmek.Saçlarımı rüzgarlara bırakıyorum,almıyor.Alev alev yanıyor ellerim,yüzüm.Yok olmayacak,böyle olmayacak.Ne karın, ne gecenin,nede rüzgarın bana aldırdığı yok.Artık bir gölgem bile yok. Nasıl geldiğimi bile bilmeden senin evinin önündeyim işte.Zile basmak istiyorum,kapıyı yumruklamak,bağırmak ismini.Yapamıyorum.Artık ne ellerim,nede ismini söylecek bir sesim var. Yavaşça giriyorum kapıdan.Neden ve nasıl sonuçlarını unutuyorum aniden.Kendimi evinde buluyorum.Evimizde demeye varmıyor dilim.Sessiz sessiz adımlarla dolaşıyorum odaları.Beni duyamayacağını bile bile.Oturduğun kanepeye ,sehbaya,masaya, aynaya dokunuyorum.Ayna dalgalanıyor bir an,irkiliyorum.Artık aynalar o eski aynalar değil. Odana giriyorum sonra.Azıcık utangaç,sıkılgan,korkak atıyorum adımlarımı.Ne dağınıksın sevgilim.Yine eskisi gibi.Sanki hiçbirşey olamamış gibi…Yüreğimde derece derece yükselen bir şeyler...Susuyorum…Yatanağına dokunuyorum nasılda masum uyuyorsun.Ellerini,saçlarını,yüzünü seyrediyorum,nefes alışını dinliyorum.Dudaklarına,yüzüne dokunuyorum,hissetmiyorsun.Kırılıyor yüreğimde bir yerler.Yetim bir çocuk gibi hissediyorum kendimi,Sana sokuluyorum.Ne güzel kokuyorsun sevgilim.Sen hep güzel kokardın zaten.Ben artık korkmuyorum. Beynimde çığlıklar patlıyor.Uyan uyan sevgilim…Bak ,ben geldim.Aç gözlerini,ne olur gör beni.Ya duy,yada hisset.Ne bileyim,var olduğumu kanıtla işte.Artık kendime bile inanmıyorum.Ben varmıyım? Sanki beni duymuş gibi kıpırdanıyorsun, huzursuz.Bir an bir umut büyüyor içimde… Neler görüyorsun rüyanda sevgilim?Kimlerlesin şimdi?Kıskançlığım büyüyor,bedenimde.Beni ne olur unutma,unutma!Tüm dünya unutsa bile,sen unutma. Aniden beni fark ediyorum.Masanın üstünde ,baş ucunda gülümsüyorum.Ne güzel gülümsüyorum gözlerimde yaşam pırıltıları.Sen çekmiştin bu resmi.Sonra dokunuyorum hepsine.Yarım kalmış bir sevda öyküsü göz kapaklarımda ağlıyorum. Artık gitmeliyim.Saçlarından,gözlerinden,dudaklarından öpüyorum sırayla.Ve fısıldıyorum usulca:^seni seviyorum^. Her şey sevgiden doğar ve yine ona döner.Ölümde boyun eğer sevdaya.Sen var oldukça varolacak bu sevda.Gece yıldız ışığı,gündüz martı çığlığı olup yanındayım.Bak ayrılık diye bir şey yok yine birlikteyiz.İyi uykular sevgilim.Yaşamak sana yakışıyor.Seni seviyorum. Çocuk bir tebessüm beliriyor yüzünde seviniyorum.Bir damla gözyaşımı burakıp avcuna, karışıyorum yeryüzü söylencelerine.Her martı çığlında onun ismini söylüyorum.Her yıldızda aşkı aydınlatıyorum.Artık görüyorum,duyuyorum ve hissediyorum....

Biz Eskiden Eskiden...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    çok güzel, biraz geç oldu ama

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AycosSSS
    AycosSSS's avatar
    Dişi
    çok beğendim içim bi garip oldu ürperdim yani.çok ama çok güzel olmuş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    kutlarim gusel olmus

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gerçekten çok güzel be!!!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 2562 Toplam Mesaj: 5