folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder [Uyarı, Ben Yandım Siz Yanmayın] Cüzdan Adresi Değiştiren Trojan

[Uyarı, Ben Yandım Siz Yanmayın] Cüzdan Adresi Değiştiren Trojan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben yandım siz yanmayın. ben de çok yanmış sayılmam ama:) airdroplara katılırken farkettim. kim bilir kaç airdrobu bu yüzden kaçırdım:( binance hesabından trx dışında neredyse tüm adresler kopyala yapıştır sırasında değiştiriliyor. hatta telefondan telegrama atıyorum doğru şekilde koyalarken opera uyarı veriyor panoyla uyuşmuyor diye diğer tarayıcılar hiç oralı değil.

0x686c626E48bfC5DC98a30a9992897766fed4Abd3

yapıştırınca çıkan adres bu.

daha önce bu çileyi çekenler de varmış hatta aynı adres.

https://twitter.com/GunjanPoudyal/status/1493769260593659914

https://www.r10.net/kripto-paralar/2647462-bitcoin-adresi-copy-paste-yapinca-degistiren-virus.html

yustang tarafından 02/Nis/22 13:03 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

vay be.... hazırlayan çok akıllıymış, süzme o.çluğu 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Vay aminake adamlarin kafaya bak. Bunu dusunmek ayri AV den kacirmak ayri beceri...

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Kafa zehir.

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

metamask ile cüzdan oluşturmak çok kolay.

airdroplara katıldığınız cüzdan ile ana cüzdanınız farklı olsun. ana cüzdanınız mobilde açıksa sadece orada kalsın, airdroplara katıldığınız cüzdan bilgisayarda açıksa o da sadece orada kalsın.

Allah Türktür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

airdroplara katıldığınız cüzdan ile ana cüzdanınız farklı olsun. ana cüzdanınız mobilde açıksa sadece orada kalsın, airdroplara katıldığınız cüzdan bilgisayarda açıksa o da sadece orada kalsın.

metamaskı coinmarketcape mi bağlıycaz

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

metamaskı coinmarketcape mi bağlıycaz

birçok airdrop yolu var hocam. ben cüzdanı bağlasam bile her yerden revoke işlemi yapıyorum. daha önce başka bir konuya yazmıştım. buraya da yazayım. 

BSCSCAN REVOKE İŞLEMİ İÇİN ADRES: https://bscscan.com/tokenapprovalchecker Linke tıkladıktan sonra "Search by adress" yazan kısma cüzdan adresinizi yazıp okey diyorsunuz. Ardından Connect web3 yazan yere tıklayıp metamask cüzdanınızı bağlıyorsunuz. Sonra bu zamana kadar onay vermiş olduğunuz bütün jetonlar altta listeleniyor burdan bilmediğiniz herşeyi tokenin karşısında ki revoke işaretine tıklayıp kaldırıyorsunuz. Her bir işlemden az miktar komisyon alır haberiniz olsun. Ama cüzdanınızda bilmediğiniz bir jeton onayından kurtulmuş olursunuz. bunu düzenli aralıklarla kontrol etmek ve her işlemden sonra tekrar revoke yapmak sağlıklıdır.

Allah Türktür.
Toplam Hit: 1250 Toplam Mesaj: 7
adres cüzdan değişiklik uyarı