Uyarı-Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    arkadaşlarla toplu konuşmadayken bi kızın nickinden resimlerim yükleyin yanındada bir link linke tıklayıp dosyayı indirdiğinizde rarlı dosyayı açtım ve içinde ekran koruyucusu olduğunu gördüm kıllanıp karsperskyle tarattım bişey bulamadı dosyayı açtım ekran koruyucusu deildi:) msndeki toplu konuşmalardan aynı anda atıldım aslında atıldım denilemez çünkü pencereler duruyodu ama ben göremiyordum virüs pek önemli bir şeye benzemiyor tahminimce kız msn fun maker fln aldı sonra da adam linki bize attı aslında gzl bi taktik takdir ettim:p yalnız bu virüsten kurtulamıyorum.. yardım ederseniz sevinirim saygılarla

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla hoja bütüün av ler o dedigini ytanbıyor ama yok olmuyor desen kısa yoldan format c:\
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    www.alp-r.com/images/pictures_43092_resim.zip işte virüs bulaşan link bu hangi virüs olduğunu bulabilir miyis ? ona göre bi temizleyici arıyım

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mcafee 8 enterprise Exploit uyarisi veriyor ! :) ama tam olarak tanimlayamadi ve sildi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 11216 Toplam Mesaj: 4