Uydu Alacağım Yardım ?!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

arkadaşlar eve uydu alıcagım ancak bu uydudan hiç anlamıorum .D

eskiden kartla sıfreli kanallar acılıodu sımdı baska türlü olaylar cıkmıs bılgsayardan güncellemeler falan.

bunlardan anlayan arkadaslar bana yardımcı olabilirmi? fiyat 150-200 arasında  olabilir ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur .

bide bu d smart ne kadar bileniniz varmı?

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    Rg6 tipi TSE belgeli kablo genel uygulamalar için işini görür.Beldende iyi ama.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

gfb_soldier bunu yazdı:
    -----------------------------

fiyat 150-200 arasında olabilir ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur .

bide bu d smart ne kadar bileniniz varmı?

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

valla uydu alıcıların pek anlamam :) ama d-smart kullandım bilgi verebilirim

güzel olmus arkadaslar almıstı... national , animal planet vs... her türden güzel kanallar var :) saat gece 24:00 ' dan sonra +18 yayında var :P

kullanımda gayet rahat vekolay ;)

darker than black...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

80-100  tl  ARAsında  tamamen TÜRK malı olan NETA cihaz al bence. kullanıyorum ve memnunum.kanal geçişleri çok çok hızlı. sanki karasal yayınlardaki gibi. hiç bekleme yok.bende 4 uydu seyrediyorum Türksat- astra-hotbird- ve Thor uyduları. thor ve hotbird de süper kanallar var. d-smart belki ilerde o national geograpy ve discovery kanallarını da paralı bölüme koyabilir ama uyduda asla bu tür şeyler söz konusu değil.

eğer kesin uydu almayı düşünürsen aldıktan sonra da bir uydu ve uyduculuk ile ilgili forum sitesine üye ol. çok bilgilenirsin. bazı ssitemlerin keyleri ara sıra değişebilir. onları ordan takip edersin.netayı inan çok tavsiye ederim.kaç tane makina geldi geçti ama bu alet süper.tabi ara sıra güncellemeleri kendim yapmam gerekiyor. o işi otomatik yapan makinalarda var ama ben gereksiz gördüm. Ha bu arada türksata baktığım yok. thor uydusunda digi tv diye bir platform var.ne  istiyorsun çizgi film mi? sinema mı?komedi mi?korku mu?+18 mi?(2q4 saat )  herşey var. ,

şimdiden kolay gelsin. ama çok çeşitli markaları irdeleme al geç kafan karışmasın. 

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    benden sana tavsiye arkdaşlar sevisiliğini yapıyor ucuz yollu bufftec var. yazılım atınca butun fiki kanallarını acıyor sunsui bile acmadıgı kanalları acıyor. haberin olsun :d

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

arkadaslar saolun yazdğınız için 1 kac gün içinde alacağım.

+18e falan gerek yok.adam gibi kanallar çeksin film müzik belgesel falan yeter.

caldii hocam dediğin alette benim dediğim gibi kanal yükleme olayı varmı?

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

en iyisi d smart belgesel izlemek istiyoran d smart doğubankta 250 ytl ye next bulursun ben aldım gayette memnunum

Next YE-9500 XCIS D-SMART cihaz bu dostum

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    demodor bunu yazdı:

en iyisi d smart belgesel izlemek istiyoran d smart doğubankta 250 ytl ye next bulursun ben aldım gayette memnunum

Next YE-9500 XCIS D-SMART cihaz bu dostum

kesinlikle katılıyorum arkadaşa almışken d smart lı al ee bide next olursa tadından yenmez bea :D hiç uğraşma derim d-smart next e yumul

ucuz bulabileceğin yeri de belirtim hocam karaköy de in biraz geriye doğru yürü (tophane istikameti) next ana bayi var orda en ucuz olur karaköy de bulursun trink olursa daha iyi olur tabi istanbul için geçerli..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    sunny 7011 coa1 marka al kesinle. kaon tabanlıdır. yazılımı sürekli bulabilirsin.tek gereken r232  ara kablo alman.2-3ytl falan oda. kablo ile pc den emu yazılımı atacaksın.su anda 400 yakınşifreli kanal acıktır.d samartşifresi kırılmıyor.zaten suc teşkil ettigi icinde yazılımı sitelerdeyoktur.kaon tabanlı cihaz al.  fiatı  120ytl falan

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    gold master 9400 fta yada cı modeli var cı model kart uyumlu fta lartsız cihaz eğer ilerde digitürk maç falaln izlerim dersen cı al yok almam dersen fta al güncelleme falaln hepsi vardır arkadaşlar neta sunny demiş goldmasterin servis ve yazılım güncelleme konusunda onlardan daha iyi olduğunu söylerim ayrıca kullanımıda kolaydır dükkana gittiğinde klasiktir şimdi bazı kanallar var bazı cihazlar çözer bazıları çözmez çözen marka pahalıdır adam onu satmak ister 1 hafta geçer almadığın ucuz cihaz kanal çözmeye başlar senini aldığın cihaz çözmez bu yazılım ve şifreleme sistemiyle alakalı bişeydir tabi son karar senin

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    1 sene içinde metal ormanlar kaldırılacak yakında bence kablo tv ye geç derim ben hem daha kaliteli...

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 2354 Toplam Mesaj: 11