Uydu Sistemi Hk Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

Selam;

12 Yıldır Tv izlemiyorum ve teknolojisinden de bihaber kaldım.

Bugün bir 3d dahili hd uydulu led tv aldım.

Yıllar yıllar önce hotbird ve Türksat diye iki çanak kurmuştum,hayal meyal geliyor bana.

Şimdiki teknolojiyle ne almam ve nasıl yapmam lazım;bilgi rica ediyorum.

O yön bulma ızdırabını hala dün gibi hatılıyorum,kışın ortası köyde damda; o ayrı mesele: )

Wordpressten tiksiniyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

öncelikle hayırlı olsun.Dahili uydusu olması güzel, çanakları aramaya gelince satellite finder die bi mini cihaz var ondan alman lazım devreye seri bağlanıyor ve çevredeki çanaklara bakarak tahmini yönünü bulup o zımbırtıyla ince ayar yapıosun en kötü ihtimal bi usta çağırırsın :) 3d olayına gelince uydudan 3d kaynak bulamazsın netten indireceksin (özellikle torrent öneririm) hdd ye atıp izleyeceksin yada laptopu tv ye bağlayıp izleyeceksin.Filmleri indirirken dikkat et SBS olması lazım infolaa falan iyi bak yoksa çakma 3d ler var derinlik falan yok hiç işe yaramaz.Uyduda trt ve atv den başka hd kanal bulamazsın (hatırladığım kadarıyla) ennn güzeli madem paraya kıydın aldın onu yanına digiturk yada d-smart al kurtul.ama 3d olayı dediğim gibi yapacaksın.Son durak 5 filmini izleyerek 3d olayına başlamanı öneririm yada imax serisi belgesellerden.Ben anlarım 3d olayından falan soruların olursa çekinmeden ö.m yazabilirsin

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

Teşekkürler;

Sanırım uydu aldığım yerde de kısa bir bilgi aldıktan sonra işin içinden çıkarım.

Wordpressten tiksiniyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    jawsap67 bunu yazdı

öncelikle hayırlı olsun.Dahili uydusu olması güzel, çanakları aramaya gelince satellite finder die bi mini cihaz var ondan alman lazım devreye seri bağlanıyor ve çevredeki çanaklara bakarak tahmini yönünü bulup o zımbırtıyla ince ayar yapıosun en kötü ihtimal bi usta çağırırsın :) 3d olayına gelince uydudan 3d kaynak bulamazsın netten indireceksin (özellikle torrent öneririm) hdd ye atıp izleyeceksin yada laptopu tv ye bağlayıp izleyeceksin.Filmleri indirirken dikkat et SBS olması lazım infolaa falan iyi bak yoksa çakma 3d ler var derinlik falan yok hiç işe yaramaz.Uyduda trt ve atv den başka hd kanal bulamazsın (hatırladığım kadarıyla) ennn güzeli madem paraya kıydın aldın onu yanına digiturk yada d-smart al kurtul.ama 3d olayı dediğim gibi yapacaksın.Son durak 5 filmini izleyerek 3d olayına başlamanı öneririm yada imax serisi belgesellerden.Ben anlarım 3d olayından falan soruların olursa çekinmeden ö.m yazabilirsin

kardeş şu 3d de sbs olayını biraz daha açabilirmisin? Bende yeni tv aldım teknosadan hatta ürün de bu 

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/119960539/philips_47pfl4307k_12_fhd_3d_led_lcdtv_sonorous_3d_2_ligozluk_sonorous_3d_kids_2_ligozluk_philips_pta01_00_wifi_usba

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    jawsap67 bunu yazdı

kardeş şu 3d de sbs olayını biraz daha açabilirmisin? Bende yeni tv aldım teknosadan hatta ürün de bu 

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/119960539/philips_47pfl4307k_12_fhd_3d_led_lcdtv_sonorous_3d_2_ligozluk_sonorous_3d_kids_2_ligozluk_philips_pta01_00_wifi_usba

Ben açıklayayım istersen :)

Şimdi eğer 3d destekli monitör veya tv varsa indireceğin filmde half-sbs tarzı bir ifade olunca o filmi direkt tv ile gelen 3d gözlük ile birlikte izleyebilirsin.Hatta sana ücretsiz genel bir torrent kaynağı da vereyim, istediğini indir dene:

http://publichd.se/index.php?page=torrents&category=20

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    jawsap67 bunu yazdı

Ben açıklayayım istersen :)

Şimdi eğer 3d destekli monitör veya tv varsa indireceğin filmde half-sbs tarzı bir ifade olunca o filmi direkt tv ile gelen 3d gözlük ile birlikte izleyebilirsin.Hatta sana ücretsiz genel bir torrent kaynağı da vereyim, istediğini indir dene:

http://publichd.se/index.php?page=torrents&category=20

eyvallah kardeşim. Bende genelde half-sbs indiriyordum ama aklıma bu half-sbs ise full ünü nerden bulcam diye bi soru takılıyordu :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam bende senin gibi yıllardır TV izlemiyorum, tvye giren anten bile yok sadece PC bağlı. mkv takılıyorum.

Zamanın varsa hergün indir bi film izle, adam gibi 3D film falan bulamazsın uyduda pek fazla.

Kanallardaki çoğu program zaten cahil kesime hitab ediyor, geri kalanı da yarım saat reklam izletiyor aralarda. 

sen bi netload hesabı al bi de http://tehparadox.com/forum/f89/ bu adresten hergün takip et çıkan filmleri

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 7