folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uydunet Devir Edicem(5Mbit Sınırsız + Teledünya)

Uydunet Devir Edicem(5Mbit Sınırsız + Teledünya)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir sıkıntı olmazsa bu hafta sonu taşınacam, taşındığım binada uydunet alt yapısı yok, sokaktaki diğer binalarda olmasına rağmen taşınacağım binada kutu bulunmadığı için üyeliğimi iptal ettirecem ya da isteyen olursa devir etmeyi düşünüyorum.

Yarın yakındaki bir bayii ile tekrar konuşmaya gidecem, konuşacam binaya kutu taktırtmaya çalışacam ama call center'da görüştüğüm kişi 1 kişi için kutu takılmaz dedi, ben yine de şansımı deneyecem. Eğer es kaza kutu takarlarsa devir işlemini yapmayacam tabii ki onu belirtmek için döşüyorum bu satırları sonradan yamuk yaptı olmasın. Şimdiden konuyu açma sebebim kısa bir süre içinde devir yapamazsam taahütü iptal edicem.

Mevzuya gelirsek,

5 mbite kadar internet bağlantısı + teledünya deviri yapıcam. Kablosuz modem ve hd kutu herbişey mevcut zaten. İstanbul'da bulunan birisi olması lazım çünkü devir işlemlerinin ayrıntısını bilmesem de devirde 2 kişinin de hazır bulunması gerekiyomuş. Devir edeceğim kişiden bir beklentim yok, para falan istemeyecem yani...

İnternet 5 mbite kadar ben 5mbit tam olarak alıyorum.

teledünyayı da araştırıp öğrenebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz akşam gelince cevaplamaya çalışırım.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

istanbulda değilim ama merakımdan soruyorum, indirme hızı olarak maksimum ne gördün IDM vs. de ?

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

+ ne kadar ödüyorsun (merakımdan:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

@SweetyVolty

idm de maks 694 gördüm ama genelde 670 civarıda dolanıyor. 

@Bauer

69 internet için 20 de teledünya için tv + internet toplam 89 lira ödüyorum hocam.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 1568 Toplam Mesaj: 4