Uye Girişi Yapmadan Sağ Tıklamak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    arkadaşlar uye girişi yapmadan sağ tıklanamıo hepimiz bilioruz.yalnız bi sey eksik kalmış gibi geldi bana bi yazıyı seçtiimizde sağ tıklayamıyoruz ama ctrl+c ile kopyalayabiliyoruz uye girişi yapmadan.bunu da kapatsak nasıl olur acaba

ut veniant omnes!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ctrl+c için bişii yapılabileceğini pek sanmıyorum ama bir linkin kopyalanmasını zorlaştırıyo sağ tıklayamamak, hepsini kopyalayıp aradan linkin ayıklanması lazım yani, ama yapılabilse güzel olur tabe :)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sağ tuş menüsünün kapatılması çok eskiden kalan br script,rahatsız etmeyen bir espri gibi.

Yoksa takılmaya gerek yok. Görünüm / Kaynak. kodlara zaten ulaşabilirsin.

Tahribat kodlama olduğu için kodlarını herhangi birinin alma imkanı zaten yoktur. Sağ tıklayarak alacağın kodlar html den ileri gitmez.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    sadece dikkatimi çekti hani adminlerin gözünden kaçmış olamaz die merak ettim:D

ut veniant omnes!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Mozilla firefoxda operada bu sağ tuş kilidi bir işe yaramıyor::D

onları deneyin

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 1103 Toplam Mesaj: 5