folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Uzaktan Öğretim Bölümleri Ve Bir Kaç Okul Hakkında

Uzaktan Öğretim Bölümleri Ve Bir Kaç Okul Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

kürdo 'nun da işi düşmezse sittin sene şu foruma yazmaz demeyin şimdi peşin peşin söyleyeyim :)

iki üç sene oldu iki yıllık okul biteli. bir dgs'ye girelim dedik. az da olsa şansımıza biraz puan almışız.

şimdi bu uzaktan öğretim bölümleri var işletme ve iktisatları tercih edebiliyorum devlet üniversitelerinde.

işta malatya'dır sakarya'dır, muğla'dır, karabük'tür buralarda var. tercih listesine ekledim.

ama birde gönlümden geçen bölüm var ki onunda uzaktan öğretimi sadece fetonun fatih üni'sinde var uluslararası ticaret.

şimdi bu uzaktan öğretimlerden mezun olmuş, okuyan arkadaşlar varsa yorumlarını rica edeceğim.

nedir ne değildiri az çok araştırdım ama spesifik fikirlerinizi merak ediyorum.

birde fatih üni'de uzaktan öğretim 'le bu işe ne diyorsunuz ?

kürdo okumalı mı sizce.

yoksa mimlenir miyiz.

eğitimi de kaliteli diyorlar yani bilmyiorum. 

fikirlerinizi bekliyorum.

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

cevap veriyorum eğer ki sakarya da mezun olunca aynı diplamayı veriyorlarsa sakarya diyorum gayretim varsa dikey geçersin u. arası ilişkilere (ama uzaktan eğitimde dikey geçiş varmı bilmiyorum sakaryanın yanında karabükle malatya dandik kalır)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

madem uzaktan eğitim okuayacaksın niye açık öğretimden devam etmiyosun çok daha ucuz geçmesi daha kolay niye söylüyorum bunu lisans programlarında uzaktan eğitim diye yazıyo diplomada bide 1,5  2 binlira olmazı lazım dönemlik ücreti

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    sahinka bunu yazdı

madem uzaktan eğitim okuayacaksın niye açık öğretimden devam etmiyosun çok daha ucuz geçmesi daha kolay niye söylüyorum bunu lisans programlarında uzaktan eğitim diye yazıyo diplomada bide 1,5  2 binlira olmazı lazım dönemlik ücreti

AÖF 'de uluslararası ilişkiler son sınıftayım zaten bir iki ders dışında altta kalan dersimde yok.

diplomalarda uzaktan öğretim bilgisi olduğunu da öğrendiğim iyi oldu. bazıları yazmıyor diyor çünkü.

birde şunu sormak istiyorum arkadaşlar 2014 için referans olacak puanlar listelenmemiş ösym dgs kalvuzlarında bu sene.

bende isteğime göre sıraladım tercihleri. acaba bir zararı dokunur mu ?

yani pamukkale de var içinde 7. sırada. mardin artuklu 'da var 1. sırada bunlar örgün. ama içinde karışık halde uzaktan öğretimlerde var. bu karmaşık liste yerleştirmede dezavantaja dönüşür mü? 

eskiden hatırlıyorum üniversite tercihlerinde puan ve sıralamaya göre yapıyorduk listeyi yüksekten alçağa. aksi halde sıkıntı oluyordu.

bu arada fatih üni hakkında ki görüşlerinizi de merakla bekliyorum.

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

up'ınız müridler.

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 986 Toplam Mesaj: 5