folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Uzun Süre Kullanılmayan Cd Rw Ve Dvd Rw Cihazı Neden Çalışmaz

Uzun Süre Kullanılmayan Cd Rw Ve Dvd Rw Cihazı Neden Çalışmaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Acer marka laptopum vardı dvdrw söküp yerine harddisk takmıştım bir kaç kez arada kullandım ama 1 yılldır filan dvdrw kullanmıyorum cd ile işim oldu bakmam gereken mr sonucu için dvdrw yerine taktım ışığı filan yanıyor pc de görüyor fakat içine Dvd taktığım zaman döndürmüyor. Durduk yere neden bozulmuştur olabilir. yada ne yapmam lazım dvd yi döndürmesi için. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tozlanmış olabilir mi ?? Birde o dönen kısım yag filan gerekebilir mi diye düşündüm.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Bilemedim hocam 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

yanlış anlamada mr görüntüsüne neden bakacaksın. anatomi hakkında bilgin varmı 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

Pc aktarıcam hocam  cd yi başkasına vericem bende yedeği olsun cd kırılır yada kaybolursa yalan olmasın diye :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Pc aktarıcam hocam  cd yi başkasına vericem bende yedeği olsun cd kırılır yada kaybolursa yalan olmasın diye :) 

İstanbuldaysan gel görüntüleme merkezindeyim halledeyim hem cd hem dvd kaç kopya istersen vereyim uğraşma

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

İstanbuldaysan gel görüntüleme merkezindeyim halledeyim hem cd hem dvd kaç kopya istersen vereyim uğraşma

İstanbuldayım hocam o işi hallettim teşekkür ederim :) Ama enteresan durumda olan cihaz çalışmadı. Bgün bi saç krutma makinası ile soğuk hava üfleyip temizleyip deniycem. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GhostHD
    GhostHD's avatar
    Erkek

bendede aynı durum olmuştu ama ben çöpe atmıştım :)

Toplam Hit: 1474 Toplam Mesaj: 8
dvdrw cdrw