folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vakıfbank Kredi Kardı

Vakıfbank Kredi Kardı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

müridler ben yeni bir işe girdim, maaşlar vakıfbank tan yatıyor atm kartıyla beraber bir de kredi kartı verdiler onun haricinde 3 tane kartım zaten vardı hali hazırdaki limitten ötürü vakıfbank limiti biraz düşük geldiğinden ben kapatmak istedim yalnız bankacı kız 

kredi kartım maaş hesabına bağlı olduğu için kredi kartı ücreti almayacaklarını söyledi ne derece doğru diye merak ettim. Ayrıca eğer kartlarını kullanırsam ilerde kredi vs çekersem indirimli faiz uygulayacaklarından falan bahsetti var mı bilgisi olan ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ordaki kizdan daha cok kim bilebilir ki ? Dogru söylüyor

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

ustam sen bankacıların müşteriye satış yapmak için kaç takla attıklarına şahit olmadın galiba illaki daha çok biliyordur ama daha doğru söylediğini garantisini verebilir miyiz o yüzden tecrübeye danışmayı uygun gördüm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hemen kapattır. vakıf kredi kartına deli gibi faiz işletiyor. hemen de işleme veriyorlar biraz aksayınca. zaten kartın da varmış. kullanmam dersin illa sıkışır kullanırsın birgün. o gün gelmeden kapattır gerekirse kapattırma parası ver.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snooper
    snooper's avatar
    Erkek

Maaş müşterilerinden kredi kartı ücreti vs. almıyorlar, ucuz kredi mevzusunu bilmiyorum. Ama limiti artırmıyo şerefsizler :D

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

post ve kk en çok sorun yaşadığım banka

hayatımda bu kadar sittirit banka görmedim. KK almak zorunda değilsin hocam iade vermek için müşteri temsilcisine çıkıp ısrar et.

Toplam Hit: 999 Toplam Mesaj: 6