folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Vakıfkatılım 4.57 Den Dolar Satıyor

Vakıfkatılım 4.57 Den Dolar Satıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

alttaki 17:25 tesadüf olamaz. birileri birilerine selam çakiyor ve o algiyi hörtletmeye çalişiyor şöyle yazılanlara bakiyorumda başarilida oluyorlar.

bu olay başlı başına bir iş bilmezliktir milyarların döndüğü bir sitede güvenliğinizi yabanci yazilimlara emnaet ederseniz böyle olaylari daha çok görürüz.
    öte yandan bunu sanki birileri için yaptiklarini düşünenler var bunun için böyle salakça şeylere gerek yok istenilen kişi kimsenin ruhu duymadan kolay bir şekilde zengin edilebiliyor. misal zengin belediyelerin zengin ettiği insanlarin hangisini taniyoruz ? 

ayrica bende denk geldim mevzuya ve öyle birilerinin adami felanda değilim alsaydim alırdım yani :)

yNsr tarafından 10/Eyl/18 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

Dolar olmuş 7 lira 4.57 den bulsam 100 000 tane alirim.. sacmalik olmus.. bankalarin icini mi bosaltiyolar nedir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı

Dolar olmuş 7 lira 4.57 den bulsam 100 000 tane alirim.. sacmalik olmus.. bankalarin icini mi bosaltiyolar nedir

dedım ne ara  7 lıra oldu bugun alacaktım  az daha yuregıme ınıyordu 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    hackingo bunu yazdı

dedım ne ara  7 lıra oldu bugun alacaktım  az daha yuregıme ınıyordu 

hakikaten bu konunun kilitlenmesi lazım, bir günde 2 kez aynı heyecanı yaşadım

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

abi kilitleyin konuyu ya psikoloji kalmadi.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
Toplam Hit: 5643 Toplam Mesaj: 36
vakıfbank