folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Valorant No Recoil Script İstek

Valorant No Recoil Script İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

hiç ugrasma satın al  aimbot+esp undedected bi zımbırtı tek başına salla ortalıgı : )

DeepInside tarafından 29/Ara/20 16:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

logitech mouse ile unknowncheats valorant kısmında birçok macro var, indirim beğenmediğin yerleri kendine göre düzenleyebilirsin. yalnız aim in çok iyi değilse oda pek işe yaramıyor, macro kullanırken bayağı bi yukarıdan hedef alman gerekiyor. yoksa hep bacağa gittiği için çoğu zaman dezavantajlı bırakabiliyor.

oyunu seviyorum ya, en son csgo ya enjekte ettiğim DLL den dolayı 6 ay HWID ban yedim, ocak 15 gibi bitiyor inş tekrar başlıcam =)

cs go da hwid ban yok ki olsa zaten oyunda hile kalmaz. Cs de faceit oynarim genelde arada arkadaslarla mm giriyoruz mm i biraktigimda eagle dim nova4 keleslerle oynuyoruz karsiya 5 turk geliyor 5 i de hile kullaniyor, adamlara diyoruz neden yapiyorsunuz diyor ki cs de hile kullanmayan mi var. Abi turk turke bu ayibi yapar mi ya amk dumun cocuklari.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

logitech mouse ile unknowncheats valorant kısmında birçok macro var, indirim beğenmediğin yerleri kendine göre düzenleyebilirsin. yalnız aim in çok iyi değilse oda pek işe yaramıyor, macro kullanırken bayağı bi yukarıdan hedef alman gerekiyor. yoksa hep bacağa gittiği için çoğu zaman dezavantajlı bırakabiliyor.

oyunu seviyorum ya, en son csgo ya enjekte ettiğim DLL den dolayı 6 ay HWID ban yedim, ocak 15 gibi bitiyor inş tekrar başlıcam =)

cs go da hwid ban yok ki olsa zaten oyunda hile kalmaz. Cs de faceit oynarim genelde arada arkadaslarla mm giriyoruz mm i biraktigimda eagle dim nova4 keleslerle oynuyoruz karsiya 5 turk geliyor 5 i de hile kullaniyor, adamlara diyoruz neden yapiyorsunuz diyor ki cs de hile kullanmayan mi var. Abi turk turke bu ayibi yapar mi ya amk dumun cocuklari.

şu an csgo da hile kullanmayanları alnından öpüyorlar 😂😂

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

macro ile yapılan no recoil scriptleri bir boka yarıyor mu ?

Dikey tepmeyi hadi aşağı çekti ayarladı diyelim, silah ateş esnasında sağa sola yukarıda oynuyor(yukarı kısmından pek emin değilim) bunu nasıl algılayacak ki

Adamın yazdığı kodda mouseı bulunduğu konumdan bir miktar sağ sola oynattıktan sonra 100ms aralıklarla mouseı tıklatmak.

sürekli mouse tıklattığın içinde recoil basılı tuttuğun gibi artıp gitmiyor.

repeat
    Sleep(100) if not IsMouseButtonPressed(1) then break end
    MoveMouseRelative(-1, 23)
    MoveMouseRelative(-1, 24)
    MoveMouseRelative(-1, 21)
    MoveMouseRelative(-1, 23)
    MoveMouseRelative(-1, 27)
    MoveMouseRelative(-1, 26)
    MoveMouseRelative(-1, 25)
    MoveMouseRelative(-10, 8)
    MoveMouseRelative(0, 0)
    MoveMouseRelative(0, 0)
    MoveMouseRelative(0, 0)

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

nasıl patternler belli?

oyunda silahtan silaha yatay ve dikey tepme var ve bunlar belli bir düzen üzerinde hareket etmemesi gerekiyor. Phantom veya vandal ile spray attığın zaman sabit bir düzende aşağı yukarı/sağa sola inmiyor ki düzgün spray atan adama karşı nasıl bir avantaj sağlayabilir bu

macro ile yapıp avantaj sağlayabileceğin tek durum single fire modundaki silahlarda tek tek hızlıca tıklamak yerine seri seri ateş ettirmek olur diye düşünüyorum

denemediğim için oyunun yapısı üzerine konuşuyorum belkide çok fark ettiriyordur, canlı canlı deneyip karşılaştırmasını görmek lazım bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Bu oyunda işe yarayan tek hile adamın kafasına sabitlenen fare imleci olabilir yoksa diğer hileler çok işe yaramaz 

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Bendeki mousenin hala csgo keleş-m4a1-m416 makroları kayıtlı.

genkinin dediği gibi olay tek atımlık silahlarda elinin ayarı lazım(aim) basılı tuttuğun silahşar içinse her silah için ayrı ayrı script olmalı. Her silahın sekmesi ayrı. Cs go için sölüyorum keleş işe m4a1 aynı sekmiyor. Biriisi aşağı çekip sağ sol yapıyor öteki sağa çekip yukarı sol yapıyor.

Yani bi mouse alacaksın bloody v7 almıştım ben 3 tuş var tepede kırmızı sarı yeşil kırmızı no scriptti sarı keleş yeşilde m4a1. Elimdeki dilaha göre basıyodum. 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı

Csgo dan bahsetmiyorum valorant dan bahsediyorum, CSGO ya inject ettiğim bir DLL ile aimhack kullanmayı planlıyordum. Fakat yakalandığım için vanguard HWID uyguladı. DLL enjekte etme yöntemi ile vanguardı aşabilirsen valorant da aimhack açabilirsin. Yakalanma ihtimalin %90 ve hwid ban durumu var, pek tavsiye etmiyorum.

Toplam Hit: 2445 Toplam Mesaj: 19
valorant