Van Halkını Obama Sevgisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    ciddi arkadaşlar :) bende az önce haberlerde gördüm koptum. neyse hayırlısı neyse o olsun

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teomanyak
    teomanyak's avatar
    Erkek
    adamin biri "insallah kürt halkinin yaninda olur" diyordu...bu sözler bile bu insanlarin vatanina bakisini ortaya koyuyor...zaten seneler öncede amerikalilar bu "insalari(!!!)" ruslardan..ermenilerden...saddam'dan korumustu...bagrina basmisti... a.q. ^-^
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Hesap ettim.

Koyunun tanesi 500 lira olsa 44 tane etti 22 milyar :|

Hayatımda bu kadar parayı yanyana görmedim. Ne biçim açmış bunlar arkadaş :D

danamı alıyorsun dostum ne 500 ytl si git gez en kral yere git koyun 250 ytl o da en babası normal koyunlar 150 ytl ye satışa sunuluyor ama 44 koyun kesmek abartı. 

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    obamada sizi korumaz olum.. ((:

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Ulusal medyada yer almak istediler,başardılarda.Başka bir neden aramaya gerek yok bence.Tüm haber siteleri,haber bültenleri bu köyden bahsetti.Onlara ne yararı olur bunu anlayamadım tabi..

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

teomanyak bunu yazdı:
    adamin biri "insallah kürt halkinin yaninda olur" diyordu...bu sözler bile bu insanlarin vatanina bakisini ortaya koyuyor...zaten seneler öncede amerikalilar bu "insalari(!!!)" ruslardan..ermenilerden...saddam'dan korumustu...bagrina basmisti... a.q. ^-^

amk senin tayyibin alıştırıyo işte neden sınırı geçtiyin zaman amerika höt dedi mi geri dönüyosun..

yada senin cumhurbaşkanın sırf obama ermeni soykırırmını tanırım dedi diye çat ermenistana maç izlemeye gidiyo..

o onu demiş çok mu..

pehh..hangi vatandan bahsediyosun sen hocam çankaya'dan oran'dan bu ülkeyi yöneten adamların göstermelik vatanından mı, yoksa sokakta açlıktan ölen, esirgeme kurumunda dayak yiyen, kaçırılıp organları satılan, yada dağda kardeşini vurmak zorunda kalan üstelik sırf o ankaranın yüksek yerlerindekiler rahat etsin diye orda bulunan vatandaşın bunca şeye rağmen canımm türkiyem dediği dediği vatandan mı.. geçin bunları artık..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

memet kusura bakma kardesim ama tam yeridir  lanet olsun yaw lanet olsun 

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
Toplam Hit: 2506 Toplam Mesaj: 18