folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

Toplamda 14 farklı aromada likit aldım. Şöyle kısaca bir değerlendirme yapacak olursam, hepsininin hemen hemen içimi çok güzel, buharı gayet iyi fakat genelinde istediğim aroma yoğunluğunu alamadım şuanki kullandığım atomizer ile

Anasonu hiç denemedim, coili değiştireceğim zaman denemek istiyorum çünkü beğenmezsem tadı kalır gibi geldi coilde , 

Honeydew - gerçekten çok güzel, aroma çok güzel ve yumuşak, rakının yanında çok güzel içiliyor :)

Fred Master - Küçüklüğümde içtiğim tatlı öksürük şurubu gibi çok güzel bir tadı var, içtikçe eskilere gittim diyebilirim, aromasının yoğunluğu gayet güzel

Strawberry Ripe - içerken alınan tat cidden güzel, çok beğendim 

Toasted Almond-Almond Dancing - bu ikisinin aromanın farkını hiç anlayamadım hocam, yeni coil ve farklı günlerde denememe rağmen aynı gibi geldi bana, 

RY4 - tütün likiti bana göre değilmiş onu anladım, pek hoşuma gitmedi

Chocilla- Chocolate - aynı şekilde bu ikisinin de aroması arasındaki farkı anlayamadım, aromanın yoğunluğu az geldi benim için, 

Apple Pie - hocam bundan hiç bir tat alamadım ben aroması yok gibiydi hatta

Perfect Triple - En beğendiğim aromalardan birisi set içerisindeki

Brownie - daha önce belirttiğim gibi bana göre değil pek :)

Cappuccino - daha önce 2 farklı yerden cappuccino denedim hocam fakat onlarla çok bir alakası yoktu, pek beğenmedim açıkçası

Hazelnut - aroması çok hoşuma gitti hocam, ama aroma yoğunluğu biraz daha artırılırsa gerçekten on numara bir likit.

Benim genel değerlendirmem bu şekilde denediğim likitler için. İyi ki honeydew'i 17ml olarak almışım hocam, deneyenler kendi elektronik sigaralarına birer tank istedi hep. Hepsine vermesem de 2 kişinin tankını birer kere fulledim :) 

Merakımdan soruyorum, Likitlerde genel olarak aroma miktarı nasıl ? Yüzde% olarak

punto cero
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

6 li Deneme setinden istiyorum bro yukaridaki arkadasin begendiklerinden yapabilirmisin ?

Nik 6mg  marlboro light kullanicisina gore iyimidr

3-4 gün oldu joy e tech  aio kullaniyorum.

HeYeT tarafından 17/Nis/17 08:08 tarihinde düzenlenmiştir

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

6 li Deneme setinden istiyorum bro yukaridaki arkadasin begendiklerinden yapabilirmisin ?

Nik 6mg  marlboro light kullanicisina gore iyimidr

3-4 gün oldu joy e tech  aio kullaniyorum.

özelden dönüş yaptım hocam.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam ben geçenlerde parca pincik bilgi edindim bu konudada

simdi okumaya üşendim hepsini soracagım su 

elektronik sıgaranın içinde bobin mi tel mi birşey vardı o dalga haftada bir degişmesi gerekiyormuş

o olayın olmadıgı bir kere makinayı alıp uzun süre likitten başka birşey almadan kullanabilceğim birşey yokmu 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

elektronik sıgaranın içinde bobin mi tel mi birşey vardı o dalga haftada bir degişmesi gerekiyormuş

o olayın olmadıgı bir kere makinayı alıp uzun süre likitten başka birşey almadan kullanabilceğim birşey yokmu 

coilden bahsediyorsun. hazır coilli cihazlar var. coil kullanımına bağlı olarak 7-10 gün sonra çöp olur. ya yenisini alıp takacaksın yada sarılabilir coil alıp kendin tel sarıp pamuklama yapacaksın. youtube da e sigara üzerine kanallar var onları takip edersen bir çok soruna cevap bulabilirsin.

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

Tüm elektronik sigara cihazları hazır coil ile çalışmaktadır.

Ancak bazı üst modelleri kendiniz tel sarım yapabildiğiniz coillerle kullanabilirsiniz.

Hazır coiller 3'lü veya 5'li set halinde 100 TL civarında satılıyor, ancak tekrar sarılabilir coil (cihaza göre 50-100 TL arası fiyat değişiyor) bir kez aldığınız zaman, tel ve pamuk alıp kendiniz sararsanız daha ucuza mal etmiş olursunuz.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

anladım hocam teşekkürler ben normal sıgara içmiyorumö zaten tütün içiyorum coil işi olmasa tam benlik

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

anladım hocam teşekkürler ben normal sıgara içmiyorumö zaten tütün içiyorum coil işi olmasa tam benlik

günlük tüketiminizi bilmiyorum ama sigarayı bırakma niyetiniz varsa daha ekonomik bir çözüm olabilir.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

Hazır coil'li bir ürün (istick pico) kullanıyorum.

İlk kullanmaya başladığımda nasıl kullanıldığını bilmediğim için pamuğu 4. ya da 5. günde yakmıştım.
    Sonradan taktığım coil'i aradan yaklaşık 25 gün geçmesine rağmen hala kullanıyorum.
    Olay biraz da kullanıma bağlı hocam. Şu anda kulladığım şekil: 30W, havalandırma delikleri yarı açık. Parmağı ateşleme düğmesinden çektikten sonra kısa bir süre daha nefes çekiyorum. Yeni coil'i taktıktan sonra 7000-7500 nefes çektim.

Bu arada deneme likitlerinden Chocolate hakkında daha önce yorum yapmıştım.
    Geçenlerde Strawberry Ripe'i bitirdim, o da güzeldi.
    Fred Master yeni bitti, diğerlerine kıyasla bir tık geride (vişneli galiba).
    Şimdi Cappuccino'yu içiyorum, tek kelimeyle enfes!

Kullandıklarımı beğenme sırasına göre yazacak olursam: Cappuccino > Chocolate > Strawberry Ripe > Fred Master

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    tuncaxxz bunu yazdı

Toplamda 14 farklı aromada likit aldım. Şöyle kısaca bir değerlendirme yapacak olursam, hepsininin hemen hemen içimi çok güzel, buharı gayet iyi fakat genelinde istediğim aroma yoğunluğunu alamadım şuanki kullandığım atomizer ile

Anasonu hiç denemedim, coili değiştireceğim zaman denemek istiyorum çünkü beğenmezsem tadı kalır gibi geldi coilde , 

Honeydew - gerçekten çok güzel, aroma çok güzel ve yumuşak, rakının yanında çok güzel içiliyor :)

Fred Master - Küçüklüğümde içtiğim tatlı öksürük şurubu gibi çok güzel bir tadı var, içtikçe eskilere gittim diyebilirim, aromasının yoğunluğu gayet güzel

Strawberry Ripe - içerken alınan tat cidden güzel, çok beğendim 

Toasted Almond-Almond Dancing - bu ikisinin aromanın farkını hiç anlayamadım hocam, yeni coil ve farklı günlerde denememe rağmen aynı gibi geldi bana, 

RY4 - tütün likiti bana göre değilmiş onu anladım, pek hoşuma gitmedi

Chocilla- Chocolate - aynı şekilde bu ikisinin de aroması arasındaki farkı anlayamadım, aromanın yoğunluğu az geldi benim için, 

Apple Pie - hocam bundan hiç bir tat alamadım ben aroması yok gibiydi hatta

Perfect Triple - En beğendiğim aromalardan birisi set içerisindeki

Brownie - daha önce belirttiğim gibi bana göre değil pek :)

Cappuccino - daha önce 2 farklı yerden cappuccino denedim hocam fakat onlarla çok bir alakası yoktu, pek beğenmedim açıkçası

Hazelnut - aroması çok hoşuma gitti hocam, ama aroma yoğunluğu biraz daha artırılırsa gerçekten on numara bir likit.

Benim genel değerlendirmem bu şekilde denediğim likitler için. İyi ki honeydew'i 17ml olarak almışım hocam, deneyenler kendi elektronik sigaralarına birer tank istedi hep. Hepsine vermesem de 2 kişinin tankını birer kere fulledim :) 

Merakımdan soruyorum, Likitlerde genel olarak aroma miktarı nasıl ? Yüzde% olarak

Hocam yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Likitleri deneyen diğer arkadaşları da yönlendirebilirseniz onlara da likit gönderelim hocam :)

İlk sayfadaki QR Code u okutarak facebook sayfamızı beğenip, sayfa üzerinden mesaj yoluyla iletişim kurabilirler.

Aroma miktarımız %5-10 aralığında değişiyor.

Şu anda %10-20 aralığında bir kaç ürün testi yapıyoruz, ilerleyen günlerde satışa sunabilirsek duyurusunu yaparım.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 42914 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn