folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

hocam elektronik sigarada satıyormusun? numara versene pmden whatsappp goruselim

özelden yazdım hocam

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Testerlar bitti, son olarak Perfect Triple ile Chocilla'yı denedim.
    Chocilla'da diğer ürünlere göre aromayı daha fazla hissetmek güzeldi. Farklı olarak azda olsa boğaza vurumu vardı ve bu his hoşuma gidiyor. Krema tadını biraz fazla almam tek eksik yanı.

Sevdiğimden başlayarak yeni sıralamam:

Perfect Triple > Cappuccino >= Chocilla > Chocolate > Strawberry Ripe > Fred Master

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Chocilla'da diğer ürünlere göre aromayı daha fazla hissetmek güzeldi. Farklı olarak azda olsa boğaza vurumu vardı ve bu his hoşuma gidiyor. Krema tadını biraz fazla almam tek eksik yanı.

Perfect Triple > Cappuccino >= Chocilla > Chocolate > Strawberry Ripe > Fred Master

Yeni siparişi ne zaman gönderelim hocam :)

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

:) Eyv. hocam, bundan sonrasında likitleri kendim yapmayacak olsam senden almaya devam ederdim.
    Senin konunu görüpte kafasında soru işareti olan kişilere likitlerini tavsiye ederim; içimi yumuşak, tadı güzel.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Dostlar bir şey sormak istiyorum. Aliexpress'den elektronik sigara alsak gümrüğe takılma durumu olur mu? Yakın zamanda satın alan ve sorun çıkmadan eline ulaşan var ise cevaplarsa çok memnun olurum.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Dostlar bir şey sormak istiyorum. Aliexpress'den elektronik sigara alsak gümrüğe takılma durumu olur mu? Yakın zamanda satın alan ve sorun çıkmadan eline ulaşan var ise cevaplarsa çok memnun olurum.

Pakedin üzerinde elektronik sigara yazarsa direkt geri gönderirler.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

:) Eyv. hocam, bundan sonrasında likitleri kendim yapmayacak olsam senden almaya devam ederdim.
    Senin konunu görüpte kafasında soru işareti olan kişilere likitlerini tavsiye ederim; içimi yumuşak, tadı güzel.

Sen yorulma hocam, biz sana göndeririz.

Önümüzdeki günlerde artık 100 ml üzeri satışlara da başlamayı düşünüyoruz.

Aile boyu, ekonomik paket :)

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Peki Aliexpress'teki satıcılar yazma desek yazmayabilirler mi? Direk geri gidiyorsa demek ki ülkeye girişi telefon gibi yasak.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Peki Aliexpress'teki satıcılar yazma desek yazmayabilirler mi? Direk geri gidiyorsa demek ki ülkeye girişi telefon gibi yasak.

hocam gümrükten geçip geçemeyeceği  sıkıntı , ayrıca kargoda baya bir zaman alıyormuş sanırım , esigaram.us forumuna gir bende ordan aldım , satıcılar var . piyasaya göre fiyatları iyi , oraya bakmanı öneririm

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walwo
    walwo's avatar
    Erkek

yeni başlayan olduğum için kullandığım çok da kesin yorumlar yapamayacağım fakat;

Cappuccino çok hoşuma gitti

RY-4 ve Toested Almond içimi güzel ve aroma tadı hafif galiba, karamel vanilya tarzı likitler hoşuma gitmicek gibi 

Grape (üzüm) içemedim çok ağır ve baskın geldi ilk başta coil'i yaktım sandım yada çok karıştırdım likitleri tekrar deneyip editlerim merak edenler için

Arkadaşa bakıp çıkıcam :|
Toplam Hit: 42911 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn