folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

cihaz satan varmı?

@tosun

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

sigara içmeyen adam elektronik içince kafa yapyor la

Anasonlu mu kullanıyosunuz hocam :)

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

5ml lik deneme seti satışına başladınız mı hocam?

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Hocam maddi kazanc sagladigin bir konu oldugu icin belki paylasmak istemeyebilirsin ama ben sorayim.

E-sigarayi alali 4-5 gun oldu, aldigimdan beri tek dal sigara icmedim, bu isi sevdim acikcasi. Biraz merak, biraz da ne ictigimi bilmek istememden dolayi kendi likitimi kendim yapmak istiyorum, yani maddi bir cikar saglama gibi amacim yok.

Internetten likit yapimini arastirdim; videolari  izledim, forumlari okudum.

Malzemelerin guvenilir bicimde alinabilecegi tavsiye edebilecegin bir yer var mi diye soracaktim?

Tesekkurler..

Hocam biz genellikle tpa, capella, solubarome gibi dünyaca ünlü markaların aromalarını kullanıyoruz.

Elimizden geldiğince de yurtdışından tedarik etmeye çalışıyoruz. Zaten araştırdıysanız hangi sitelerden almanız gerektiğini bilirsiniz.

Sonuçta isteyen herkes kendi likidini kendisi yapabilir, ancak ne şekilde ve nasıl yapacağını bilmiyorsa hem zamanını hem de parasını israf etmiş olur.

Bizim likitlerimizde %99,7 oranında saf bitkisel gliserin, aroma ve (isteğe göre) nikotin bulunmaktadır.

Bu üçü haricinde tatlandırıcı, alkol vs. bulunmamaktadır.

Eyv. hocam, o zaman ben biraz daha okumaya devam edecegim.

Simdilik bir kenara not ettiklerim Balmumcu, merck. Sanirim keyf.us merck'nin urunlerini seyreltiyor. Balmumcu'da merck'nin urunlerini satiyor, tum isaretler bu Almanlari (merck)  gosteriyor. Cok yanlis yollara da sapmis olabilirim. (:

hocam siz hiç yorulmayın, biz size her çeşitten birer şişe gönderelim :)

Pm attim.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Hocam maddi kazanc sagladigin bir konu oldugu icin belki paylasmak istemeyebilirsin ama ben sorayim.

E-sigarayi alali 4-5 gun oldu, aldigimdan beri tek dal sigara icmedim, bu isi sevdim acikcasi. Biraz merak, biraz da ne ictigimi bilmek istememden dolayi kendi likitimi kendim yapmak istiyorum, yani maddi bir cikar saglama gibi amacim yok.

Internetten likit yapimini arastirdim; videolari  izledim, forumlari okudum.

Malzemelerin guvenilir bicimde alinabilecegi tavsiye edebilecegin bir yer var mi diye soracaktim?

Tesekkurler..

Hocam biz genellikle tpa, capella, solubarome gibi dünyaca ünlü markaların aromalarını kullanıyoruz.

Elimizden geldiğince de yurtdışından tedarik etmeye çalışıyoruz. Zaten araştırdıysanız hangi sitelerden almanız gerektiğini bilirsiniz.

Sonuçta isteyen herkes kendi likidini kendisi yapabilir, ancak ne şekilde ve nasıl yapacağını bilmiyorsa hem zamanını hem de parasını israf etmiş olur.

Bizim likitlerimizde %99,7 oranında saf bitkisel gliserin, aroma ve (isteğe göre) nikotin bulunmaktadır.

Bu üçü haricinde tatlandırıcı, alkol vs. bulunmamaktadır.

Eyv. hocam, o zaman ben biraz daha okumaya devam edecegim.

Simdilik bir kenara not ettiklerim Balmumcu, merck. Sanirim keyf.us merck'nin urunlerini seyreltiyor. Balmumcu'da merck'nin urunlerini satiyor, tum isaretler bu Almanlari (merck)  gosteriyor. Cok yanlis yollara da sapmis olabilirim. (:

hocam siz hiç yorulmayın, biz size her çeşitten birer şişe gönderelim :)

Pm attim.

Cevapladım hocam.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı

Hocam 5 ml lik şişe bulmakta sıkıntı çekiyoruz şuan, önümüzdeki hafta içinde bu sorunu halledip hazırlamaya başlamayı planlıyoruz.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mobildeyim 11 sayfaya bakamadım daha önce sorulmuş mu ama, ben de bir kaç aydır subtwin evo cihazını kullanıyorum. 

Likit alırken aroma nikotin ve mümkün mertebe markasına göre alıyordum (yurtdışındayım) lakin bir süre Tr.de olacağım, lazım olabilir 

Merak ettiğim husus bahsettiğiniz vg/pg olayları ve oranları nedir, aroma ve nikotin dışında nasıl bir farklılık oluşturuyor?

İyi zatışlar 

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Mobildeyim 11 sayfaya bakamadım daha önce sorulmuş mu ama, ben de bir kaç aydır subtwin evo cihazını kullanıyorum. 

Likit alırken aroma nikotin ve mümkün mertebe markasına göre alıyordum (yurtdışındayım) lakin bir süre Tr.de olacağım, lazım olabilir 

Merak ettiğim husus bahsettiğiniz vg/pg olayları ve oranları nedir, aroma ve nikotin dışında nasıl bir farklılık oluşturuyor?

İyi zatışlar 

Merhaba,

Bitkisel Gliserin (VG) ve Propilen Glikol (PG)

Ürünlerimiz Max VG şeklindedir, yani PG yoktur.

Ancak arzu ederseniz 80 VG / 20 PG veya 70 VG / 30 PG şeklinde de üretim yapabiliyoruz.

Aşağıdaki görsek ile VG ve PG nin ne şekilde etki ettiğini daha iyi gösterebilirim.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    moi bunu yazdı

Hocam 5 ml lik şişe bulmakta sıkıntı çekiyoruz şuan, önümüzdeki hafta içinde bu sorunu halledip hazırlamaya başlamayı planlıyoruz.

başladığınızda pm alabilirsem sipariş veririm hocam.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    moi bunu yazdı

başladığınızda pm alabilirsem sipariş veririm hocam.

17 ml lik ürün gönderebiliriz hocam :)

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 42965 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn